4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podłączenie mixera i kontrolera do PC
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-01-2011, 14:40   #245
Simon Key
www.simonkey.pl
  
 
Simon Key's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Oct 2006
Miasto: Krefeld DE
Postów: 2 184
Tematów: 399
Podziękowań: 766
THX'ów: 2 930
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 850 (+)
Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850
Odwiedź profil Simon Key na Facebook Odwiedź profil Simon Key na Youtube Odwiedź profil Simon Key na Soundcloud.com Odwiedź profil Simon Key na Mixcloud
podłaczenie wieży/wzmacniacza do mixera

witam sprawa wyglada nastepująco, posiadam od xx czasu rmx20 bf i cdki mam w salonie na przegladzie i pomyslalem ok kable mam to podlaczymy do kompa sam mixer, wedlug tutka z 4c.

ustawilem tak jak nalezy, podlaczone rownierz, gra tak jak powinno na 2 kanalach ale wyjscie master mam podłączone pod wieże stareo 2x120[phillips]

uruchamiamy vdj wlepiam 1 track do 1 decka i gra ale gdy wlepie 2 track na drugiego decka i fadery mam na max na gore to pojawia się [sprzeżenie] tzw pisk i musze fadery trzymac na min nie max tak jak powinno byc i niewiem co jest grane.
kombinuje poszczegolnymi gainami i masterem ale nic niedaje tylko dzwiek sie scisza itd,
a jak by to wygladalo z wzmacniaczem?
poniewaz moj se wykonczyl nerwowo to kumpel chce mi sprzedac wzmacniacz ale tam pulpit z tylu wyglada tak...


niemam pomyslu na nic i prosze o pomoc



na drugi raz wpinaj się w istniejące odpowiednie tematy.

GregZakopane
__________________

Last edited by greg_; 27-01-2011 at 15:19.
Simon Key jest offline   Reply With Quote