4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Opinie na temat 4Clubbers.
Wątek: Dyskusja Opinie na temat 4Clubbers.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-01-2011, 13:07   #10
benek2411
..:: Klubowicz ::..
  
 
benek2411's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Nov 2007
Miasto: Radom
Wiek: 32
Postów: 6 308
Tematów: 368
Podziękowań: 1 086
THX'ów: 13 506
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 195 (+)
benek2411 195benek2411 195
Odp: Opinia na temat 4Clubbers

Cytat:
Napisał Diverson Zobacz post
na nikogo się nie obraziłem, tylko stwierdzam fakty a to różnica, bo nawet z tego co tu widze to ludzie się zgadzają w połowie z tym co zostało tam napisane, nikogo nie obraziłem i napisałem definitywnie, że nie wszyscy forumowicze tak się wypowiadają, szanuje wypowiedzi techniczne od osób, które się na tym znają, a nie uważający, że się znają, oczywiście o gustach także się nie dyskutuje więc szanuje jak ktoś mi napisze ze nuta mu sie po prostu nie podoba ze względów stylistycznych/klimatycznych, , proszę czytać ze zrozumieniem a nie to co chce się przeczytać, a nie tak jak np pan DiscoVision. Pozdrawiam, dobranoc
Nadal nie zmienia to faktu że gadasz bzdety. Dlatego że wywalili Twój kawałek do PA to wymyśliłeś sobie taki misterny plan i będziesz się mścił? Noooo to powiem Ci że jesteś WIELKIM DEMONEM ZŁA!
Zauważ że moderatorami na forum są osoby w 99% kompetentne, znają się na gatunkach którymi rządzą, sam byłem modem i nie zostałem wybrany z pierwszej lepszej łapanki, po prostu się na tym znałem i znam nadal. Gdy trafiał mi się track który był słaby i odstawał od minimalnego poziomu dla słuchacza to go wywalałem, na moje szczęście do działu TRANCE nie trafiały utwory naszych MP, a jeśli już to bardzo rzadko, dlatego nie musiałem się użerać z pseudotalentami...
Do czego jednak zmierzam? A do tego że jeśli ktoś wywala Twój utwór lub go nie akceptuje to ma ku temu powody, a Ty zamiast się puszyć i podważać kompetencje wszystkich w około zacznij robić lepszą muzykę bo być może naprawdę jest gówniana...




Cytat:
Napisał Memciu Zobacz post
i, bo tak to każdy pisze to co większość a jego ocena mało znacząca jest- bo znajomy tak napisał to tak jest..
Dotknąłeś chyba sedna sprawy nie raz się spotykałem jako uploadujący jakiś utwór, że pierwszy komentarz był negatywny, wręcz besztający utwór i wykonawce, wtedy zaczynała się reakcja łańcuchowa, wszyscy tylko jechali po utworze i pisali jaki to jest szajs, sprawdzam później ilość pobrań a tu 1000 czy 2000.

Kiedyś tak miałem z utworem Tiesto-I Will Be Here, komentarzy było z 60, negatywnych z 95%, thanksów 350, pobrań było ze 2000 przez samo nasze forum... ale wg. użytkowników było to do dupy. Czyli było tak tylko dlatego że ktoś na górze napisałże to szajs

Z tym powinno być coś zrobione, ale chyba tylko w tej całej Music Producer Area
__________________

Last edited by benek2411; 07-01-2011 at 13:13.
benek2411 jest offline   Reply With Quote
benek2411 dostał 7 podziękowań za ten post.