4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Venus Planet (Koneck)
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Venus Planet (Koneck)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-01-2011, 18:00   #35
David Grits
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
David Grits's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2008
Miasto: Inowrocław
Postów: 415
Tematów: 43
Podziękowań: 121
THX'ów: 799
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 27
Plusów: 33 (+)
David Grits 33
Re: Venus Planet (Koneck)

kristo72- oj widzę,że nie dajesz za wygraną więc nie pozostaje mi nic innego jak też się pospinać a co mi tam no nie? pochwalić się zadymami w I Św? a co tu jest do gadania? koleś na sam koniec imprezy chciał pokazać jaki to z niego kozak i zaczął skakać do ochrony.Wiem,bo stałem z boku i widziałem całą sytuację. Ochrona go ustawiła a przy okazji najwyraźniej jego kolege,który się w to wtrącił rzucając obelgami do chrony.Wiem,wiem ta zadyma nie umywa się wogóle to bijatyki 30-stu na 30-stu jak to miało miejsce w Vive prawda?
Poza tym masz jakieś kompleksy? wcześniej użytownicy pisali na temat Twojego grania a Ty wyskakujesz z tekstem o bijatyce w Venus w I św. Co to ma współnego z Twoim graniem? oświeć mnie bo naprawdę nie wiem. 72 to rok Twojego urodzenia? jeśli tak to weź w końcu rusz mózgiem bo nie wypada.Naprawdę nie wypada. Zrozumiałbym,gdybyś miał 20 czy 21 lat.Wtedy napinaj sie ile wlezie. Myslałem,że jesteś bardziej inteligentniejszym człowiekiem.Bycie "dojrzałym" mężczyzna jednak do czegoś zobowiązuje, a Ty najwyraźniej zatrzymałeś się na poziomie szkoły podstawowej. Nie chcę Cię urazic tym postem.Czekałem od naszej ostatniej polemiki kiedy w końcu skończysz tą dałą dyskusję ukazując tym,że jednak Bozia obradowała Cię czyms takim co się nazywa rozum.Niestety nie doczekałem się.
David Grits jest offline   Reply With Quote