4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie Corrado (Suchowola k. Lublina)
Wątek: Lubelskie Corrado (Suchowola k. Lublina)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-12-2010, 19:26   #122
Rasco Rasiehl
..:: Member ::..
  
 
Rasco Rasiehl's Avatar
 
Dołączył/a: 02 May 2007
Miasto: Lubelskie
Wiek: 37
Postów: 111
Tematów: 0
Podziękowań: 5 086
THX'ów: 20
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 2 (+)
Rasco Rasiehl 2
Odwiedź profil Rasco Rasiehl na Facebook Odwiedź profil Rasco Rasiehl na Youtube Odwiedź profil Rasco Rasiehl na Soundcloud.com
Odp: Corrado (Suchowola, k. Lublina)

PlejMajStajl w największych klubach na Lubelszczyźnie tj. Prima/Zilion/Pallazzo spotkasz 16-latków, usłyszysz vixe, spotkasz ludzi w dresach mimo to każdy ten klub jak i Corrado cieszy się naprawdę wysoką frekwencją i każdy z tych klubów ma swój klimat który jak widać ludziom odpowiada. Kwestia gustu ludzkiego tak jak pisałem o tym wcześniej więc nie pisz że odradzasz komuś to miejsce najlepiej niech ktoś sam odwiedzi dany klub i się sam przekona czy warto tam bawić. Pamiętaj też że kluby się zmieniają z roku na rok, zmienia się wystrój, zmienia się muzyka, zmieniają się też ludzie w 2008 Ci odpowiadało teraz może nie ale może w 2011 znów zmienisz zdanie po kapitalnym remoncie który dany klub czeka :D wiec nie odradzaj ludziom bo to kwestia indywidualna więc wystarczyło napisać że na chwilę obecną ten klub Ci nie odpowiada, ale niech ktoś sam się o tym przekona. Grałem nie w jednym klubie na Lubelszczyźnie jako rezydent czy też zapraszany gość itp. i wiem jak się sprawy mają. Mimo tego nie odradzam żadnego klubu wręcz zapraszam bo każdy i tak wybierze taki klub który mu najbardziej odpowiada. Ludzie z miast przyjeżdżają na wieś się pobawić mimo tego iż maja zajebiste kluby u siebie w mieście z selekcją, z muzyką (jak wy to mówicie) ambitną bez vixy, dresów, z zajebistymi plakatami, bez 16-stek dlaczego ?? niech każdy sam sobie odpowie. A co do narkotyków były i będą w każdym masowym miejscu kwestia ludzi.
__________________
Rasco Rasiehl jest offline   Reply With Quote