4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Rozwiazanie problemu playera mp3 na forum [4c]
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-11-2010, 20:27   #1
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Arrow Rozwiazanie problemu playera mp3 na forum [4c]

Witam, w związku iż sprawia to pewne problemy jednak postanowiłem że zrobię tutorial odnośnie playera mp3 na forum [4c]

ostatnio pewna osoba już pytała o to w pewnym temacie, wypowiedziałem się, odnośnie tego w czym tkwi problem, ale później dialog jednak przeniósł się na p.w. jednak udało mi się jej pomóc
więc napiszę to teraz otwarcie skoro problem się powtarza.

Ważne jest to żeby dana nutka która jest w sieci była na jakimś serverku który nie stosuje czegoś takiego jak servery ZS.
Bo server ZS zapamiętuje nasze ip na 24h dlaczego tak się dzieje? Dlatego że server zs ma w swoim oprogramowaniu/skrypcie coś takiego że plik po tych 20-30 dniach od ostatniego pobrania jest automatycznie usuwany z servera.

Najlepiej uploadować nutkę na jakiś server który stale przetrzymuje pliki np: przeklej.pl

Ważne jest to żeby do danej nutki, był link bezpośredni do mp3

Aby dodać utwór do MP3 Player w swoim profilu na forum
http://www.4clubbers.com.pl/profile.php?do=mp3player
w polu: Wykonawca - Tytuł
wpisać to co ma być wyświetlane w playerze

A teraz najważniejsze
w polu: Link do utworu
Podać link bezpośredni do utworu
czyli np: Czyli np: mając link np do ZS Zippyshare.com - w tym przypadku jest to nutka
"Yolanda Be Cool & Nabildon - Speak Americano I Like That" nie będzie ona odtwarzana w odtwarzaczu w profilu z racji takiej że nie jest to link bezpośredni.

W celu pozyskania linku bezpośredniego klikamy p.p.m (prawym przyciskiem myszy) na przycisku/buttonie "Download" wybieramy > Właściwości,
gdzie wyskoczy okienko Właściwości elementu i kopiujemy Adres czyli bezpośredni link do nutki, który należy wkleić sobie w pole MP3 playera
w tym przypadku będzie to
http://www19.zippyshare.com/d/22018476lh/1287082242/22018476.mp3
jak widać link bezpośredni jest od razu do pliku mp3

Oczywiście jest to przykład z racji tego że nawet jak to zrobimy tak jak powyżej a nutka znajdywać będzie się na serverku zs to nuta w playerze u nas w profilu bedzie dzialac tylko przez 24h później przestanie grać całkiem.

Troszke może to zamotane, ale myślę że można to jakość "zjeść"
W razie problemów proszę pisać (kontakt w moim profilu), a pomogę.
__________________
FazZi85 jest offline  
FazZi85 dostał 14 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents