4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Zachodniopomorskie Club 83 (Police k. Szczecina)
Wątek: Zachodniopomorskie Club 83 (Police k. Szczecina)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-11-2010, 11:44   #16
Pavlo Asto
..:: Student ::..
  
 
Pavlo Asto's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Sep 2006
Miasto: Trzebiatów, Szczecin
Postów: 723
Tematów: 49
Podziękowań: 93
THX'ów: 398
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 13 (+)
Pavlo Asto 13
Odp: Club 83 (Police k. Szczecina)

Cytat:
Napisał max27kołobrzeg Zobacz post
Witam. Niestety Kołobrzeg to jedna wielka dziura i zacofanie dla tego i ja swojego miejsca nie znalazłem a po drugie nie chcę uczestniczyć w czymś co mi w ogóle nie pasuje. Ja mam wizje imprez inna niż rezydenci klubów w Kołobrzegu. Byłem dwa razy na imprezach w Kołobrzegu, za pierwszym razem to byłem czysto okazjonalnie a drugi raz byłem jako organizator imprezy. Prowadziłem własne radio internetowe, zdobyłem sponsorów i zorganizowałem w Mosquito imprezę na której miałem grać. Z zaproszeniami przyszło ponad 100osób (z mojego radia) no i zagrałem chyba łącznie godzinę choć miałem grac ponad 2-3. Rezydent jaki tam jest to prostak i amator jakich mało. Nie wiem do dziś dla czego on jest rezydentem..... No i jak usłyszałem jak on się drze do mikrofonu co gorsza miał już lekko wcięte w banie co dla mnie jest totalną dyskwalifikacją. No ale to co zrobił na koniec to to właśnie przekreśliło moją dalsza współpracę z tym klubem a chęci na clubbing odeszły w zapomnienie bo Dj podczas jakiegoś kawałka krzykną do mikrofonu "OGIEŃ Z DUPY" czaicie to?? masakra i tyle o de mnie.

mowisz o Mixxxerze? :D hahha wiem porażka swego czasu bywałem tam czesto ale pojechałem ostatnio po roku nieobecności w tym klubie.. wchodze a tam ten sam dj i ta sama muzyka.. padłem :/
__________________
Pavlo Asto jest offline   Reply With Quote