4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Zachodniopomorskie Senso (Szczecin)
Wątek: Zachodniopomorskie Senso (Szczecin)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2010, 18:36   #17
SetiOne
..:: Wtajemniczony ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Dec 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 17
Tematów: 1
Podziękowań: 1
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
SetiOne 1
Odp: Senso (Szczecin)

Hmm...postanowiłem jednak wypowiedzieć się odnośnie tego tematu, bowiem chyba również jestem w niego zainteresowany Otóż małolatem który wg. JJU napierdalał do mikrofonu "gdzie są wasze rączki" byłem ja Hmm powiem szczerze że sam nie jestem fanem tego typu "wodzirejki" do mikrofonu i robię to jak najrzadziej. Jednak jeśli ludzie w klubie są tacy jacy są (a przypominam że była to impreza całkowicie w 100% STUDENCKA), wydaje mi się że coś takiego nie zaszkodzi. Równie dobrze mógłbyś przyczepić się do muzyki która wtedy była puszczana (mówię tutaj o bloku polskiej muzyki np. jestes szalona:D ). Sam jestem studentem i wiem że dużo osób lubi tego typu teksty (wystarczy spojrzeć na to co wtedy działo się na parkiecie). I jestem pewien że taki profesjonalista;] jak Adam (Martin S.) robił to na pewno wiele razy. Ale trzeba wiedzieć kiedy można sobie na to pozwolić. I jest to na pewno lepsze niż zrobienie przejścia i stać z założonymi rękami w taki sposób jak zilustrował to pan JJU Swoją drogą widzę dziwną napinke ze strony Martina S, na 77. Zawsze wydawało mi się że jesteś skromnym chłopakiem, a tutaj widzę niestety coś innego Żeby nie było aż takiego offtop'a powiem tylko że mam nadzieję że to będzie prawdziwe SENSO jak z Mielna, a nie kolejne Ellite

Pozdrawiam S.
SetiOne jest offline   Reply With Quote