4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Zachodniopomorskie Senso (Szczecin)
Wątek: Zachodniopomorskie Senso (Szczecin)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-10-2010, 09:43   #7
JJU
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 3 083
Tematów: 140
Podziękowań: 1 466
THX'ów: 4 943
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 67 (+)
JJU 67
Odp: Senso (Szczecin)

Cytat:
Napisał martinseeling Zobacz post
najwieksza konkurencja dla baila bo 77 to juz syf i malolactwo a pinokio studenci itp

Hmm, wątpię, bo wg mnie te 3 kluby to ta sama publika (znowu subiektywnie, zależy od punktu widzenia)
Powiem Ci że nie jestem pewien tych czwartków, kiedyś w 77 była impreza gdzie na dole(w pożyczonej sali) grali V-valdi, Miqro, Maiqel, Toxic Noiz, a na górze był trance i kompletnie nieznani ludzie, na dole była tylko garstka publiki, chociaż muzyka była kozacka(może to z przyzwyczajenia do górnego parkietu, ale nie jestem pewien). Np. w piątki w Wasabi też grają zajebisty housik, byłem ostatnio a tam z 30 osób się przewinęło przez całą noc, marnotrawstwo muzyki normalnie, a 'radiówki' pewnie były pełne.
A co do 77 - dalej sporo ludzi chodzi(byłem ostatnio we wtorek, jakiś małolat z mikrofonem napierdalał. "Gdzie są wasze rączki":D), zresztą chyba tam nawet grałeś kiedyś jakiś czas, tak samo Mantis(sooorrryy ale jego zapamiętam jako dja, który za konsolą zaklada rękę na rękę i stoi i się patrzy, o tak http://mowaciala.net/wp-content/uplo...gresja_350.jpg ). Jakoś mi zapadło w pamięć, ale technicznie jest kozak. Się rozpisałem, może nawet za dużo, ale myślę że nikt się nie obrazi i nikomu złej reklamy nie zrobiłem, bo nie taki był mój cel
Szczecińskie kluby to temat rzeka i długo można by gadać, ale pytanie jest jedno:

Kiedy będzie Jerry, bo narobiłeś mi smaka?

Last edited by JJU; 16-10-2010 at 17:04.
JJU jest offline   Reply With Quote