4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Dopalacze
Wątek: Dyskusja Dopalacze
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-10-2010, 13:12   #20
Stevie
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7813
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: Dopalacze

Cytat:
Napisał Gordon_FreeMaN! Zobacz post
porównujesz zioło do dopalaczy i hery... Ty masz 24 lata? ; >

bo posiadasz wiedzę dziecka z podstawówki na temat składu substancji znajdujących się w "dopalaczach", "wyrobach kolekcjonerskich", jakie są narkotyki twarde i co powodują a czystym suszu kwiatów i liści konopii porównywać to czysty idiotyzm:

MARIHUANA: Marihuana ? Wikipedia, wolna encyklopedia poczytaj i więcej nie siej herezji

poszukaj, porównaj sobie skład dopalaczy (kleje, rozpuchole, rtęcie kadmy i inne zerzygane gówna) do składu zawartego w suszu kawiatów i liści konopnych

więcej takich pierdół bo 3/4 forum się z Ciebie śmieje za taki post
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem koleś to ci wytłumaczę

Żadne porównywanie...gdzie ty tu kuźwa inteligencie widzisz jakieś porównania!? Napisałem o używkach..że rozumiem palenie papierosów (sam palę) , alkohol (z umiarem) ale narkotyki w każdej postaci, a teraz te dopalacze - zawsze bede przeciw...to jest moje zdanie więc je uszanuj...
3/4 forum się śmieje? niech się śmieją..wali mnie to.w takim razie pozdrawiam te 1/4 które ma nieco lepiej poukładane w głowie i umie czytać ze zrozumieniem
Jarajcie sobie dalej, trujcie się, uzależniajcie,wasza sprawa - nie moja.Ja wyraziłem tylko swoje zdanie ale widzę że kogoś ono boli


Warn: (0%)
 
Reply With Quote
dostał 2 podziękowań za ten post.