4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Pioneer CDJ-200
Wątek: Sprzęt Pioneer CDJ-200
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-07-2010, 15:37   #4
greg_
DJ/Resident
  
 
greg_'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Zakopane / NT
Wiek: 36
Postów: 2 411
Tematów: 339
Podziękowań: 2 436
THX'ów: 8 190
Imię: Grzesiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 110 (+)
greg_ 110greg_ 110

Nagrody Użytkownika

Odp: [5.07.10] RECENZJA: Pioneer CDJ-200

Przez ponad rok używałem w klubie i musze powiedziec wbrew krążącym w internecie ze jest naprawde rewelacyjny (teraz zamieniłem na 800, ale gdybym nie miał kasy to na bank dalej by stały umnie na biurku i dalej zarabiały na siebie). Nie przytrafiła sie zadna, ale to zadna usterka. Płyty czyta naprawde bezproblemowo i naprawde szybko, plusem jest takze szeroki zakres ustawienia tempa z dokladnoscia do 0,01% jesli dobrze pamietam, dzieki czemu mozna naprawde dokładnie dostosowac tempo i spokojnie trzaskac pozadnie długie miksy.
Największa wada (nawet sam z tej opcji nie korzystałem, ale jesli jest powinna dzialac poprawnie) to wczytywanie plików mp3. Jest to naprawde niemiła niespodzianka gdy po wrzuceniu płyty mp3 nie mozna zlapac punktu cue. Ale i tak 99% ludzi gra z audioCD. Wytrzymałość przycisków play/pause oraz cue jest naprawde dobra. Po roku "wcisnał" mi sie cue i dwa play'e ale w niczym to nie przeszkadzało w uzytkowaniu - nadal pieknie i szybko lapal punkty cue, tak samo szybko startował.

Wiele osob ma zastrzezenia do joga, szczerze powiem nie wiem dla czego. Przesiadlem sie na ten model ze starszego brata 100s i nie odczuwałem zadnej róznicy - tarcza joga podobno sie wyciera, moge wstawic zdjecia poltorarocznego playera macanego przez gro ludzi i nie ma na nim najmniejszej ryski - jednym slowem jak ktos nie szanuje, to sila rzeczy sprzet sie niszczy.

Na koniec. Jak najbardziej pozytywny model od pionka - szczególnie do domu, ale i do klubu. Wytrzymalosc starszego brata + duzo ladniejszy desig!

Polecam i pozdrawiam.
greg_ jest offline   Reply With Quote
greg_ dostał 6 podziękowań za ten post.