4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Czym aktualnie jeździcie?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-07-2010, 20:29   #251
GSF
..:: Fanatyk ::..
  
 
GSF's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Jan 2010
Miasto: Bogatynia
Wiek: 41
Postów: 86
Tematów: 0
Podziękowań: 71
THX'ów: 59
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 1 (+)
GSF 1
Odp: [15.12.07] Czym aktualnie jeździcie?

Cytat:
Napisał Tytan90 Zobacz post
Audi S3 quattro 3.2 v6 2007 Benz..
290km ładnie idzie nie potrzebuje lepszego ;].. jeszcze nim muszę się nacieszyć bo nie dawno go kupiłem (rodzice pomogli) zamierzam wstawić trurbinkę GReddy z zaworem bloow off i dobrym intercoolerem.. na elektorniczne wtryskiwacze boscha troszke trzeba wydac wiec odpuszcze na razie.. a teraz autko posiada stożkowy filtr, sportowe zawieszenie Bilstein,amortyzatory zawieszenia silnika.(system zmodyfikowany).. podwojne ceramiczne tarcze z okladziny sportowej wentylowane i klocki Brembo.. napisalem głowne bo o rozporkach itp nie chce mi sie pisac.. ;]. Pozdrawiam
Kolego skąd ty wziołeś S3 z silnikiem 3.2?? od 2003 roku S3 jest z silnikiem 2.0 265ps, zamierzasz wstawić turbine greedy?? daj znać jak wyprodukują coś specjalnie dla ciebie, elektroniczne wtryskiwacze?? może mają być kosmiczne?? amortyzatory zawieszenia silnika?? tego jeszcze nie słyszałem, podwójne tarcze ceramiczne?? tego to nawet GT5 nie będzie miało. Halo czy leci z nami jakiś moderator Fantazja w tym temacie nie ma granic.
Pozdrowic wszystkich zmotoryzowanych.
GSF jest offline  
GSF dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents