4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Ulubiona gra PC bądź inna ...
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-06-2010, 15:50   #12
LookAp
..:: Klubowicz ::..
  
 
LookAp's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Aug 2008
Miasto: Olsztyn
Postów: 1 936
Tematów: 138
Podziękowań: 1 107
THX'ów: 4 020
Imię: 40 i 4
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 34
Plusów: 16 (+)
LookAp 16
Odp: [23.06.10] Ulubiona gra PC bądź inna ...

Najlepsza gra w jaką grałem to (zaskoczenie!): Syberia 2. Świetny odpowiadający mi w 100% klimat, ładnie namalowane plansze , dość trudne zagadki i ta tajemnicza pani <3

A do takich nie naj ale też dobrych:
Mirrors Edge - Czyli wg mnie wyścigi na piechote xD Sterylny klimat i Faith Parkurowiec, dobry motyw, że gre można przejść za każdym razem inaczej np wybierając inna ścieżkę.

Seria Bioshock - Klimatycznie chyba najlepsza gra. Przytłaczająca utopia i te Splicery zmutowane przez EVE. Piękne.

F.E.A.R - Dobra grafa i ten motyw z ta dziewczynką co rozpada się w pył. Niemożliwościa było nie przejść tego momentu bez gęsiej skórki.

Max Payne - Klimat dobry , graficznie to fakt nie pisze bo już gra troche ma. Tylko pare denerwujących motywów było np. bieganie po korytarzach w śnie.

No More Heroes (Wii) - Grałem w to przez Ferie u kolegi. O dziwo strasznie trudna gra, trzeba mieć niesamowity refleks i umiejętności (i ta pier****na dziewczyna pod końcem co unika praktycznie każdego ciosu). Niestety graficznie mi nie odpowiada ale cóż można się spodziewać od gry na Wii, która nie ma aż takich parametrów jak x360 i PS3.

Seria Deus-Ex - Wg mnie prekursor różnych Halo itd. Świetna seria na równi wg mnie z Half-Life, której aż tak nie wielbie przez fabułę, która zostawia wiele znaków zapytania. Choć fizyka w Half-Life 2 to kosmos i ta broń grawitacyjna ile ona napomagała :D

Może nie aż tak znana gra ale niesamowita No One Lives Forever 2 uwielbiam ją za moment walki gdy za plecami lata trąba powietrzna. Taki Bond w sukience xD

Jest jeszcze pare ciekawych gierek np.
Titan Quest , Halo , Assassins Creed , The Elder Scrolls : Oblivion , Gears Of War , Toca Race Driver.

Pozdrawiam
LookAp jest offline   Reply With Quote
LookAp dostał 2 podziękowań za ten post.