4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [12.06.10] Straż Miejska jak ZOMO
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-06-2010, 14:57   #7
Naeba
..:: Klubowicz ::..
  
 
Naeba's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Apr 2008
Miasto: Music is the Answer
Wiek: 38
Postów: 2 044
Tematów: 489
Podziękowań: 28 135
THX'ów: 7 867
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Imię: Ignacy
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 32 (+)
Naeba 32
Odwiedź profil Naeba na Facebook Odwiedź profil Naeba na Twitter Odwiedź profil Naeba na Youtube Odwiedź profil Naeba na Soundcloud.com Odwiedź profil Naeba na Mixcloud
Odp: [12.06.10] Straż Miejska jak ZOMO

No flimki pokazuje tylko czesc tego co się działo po 1 interwencji.

Zapewne SM chciało mu wlepić mandat i kazała mu się zabrac z tym a goscio nie chciał za chiny sie z tamtąd zabrać. To jest jedna z opcji.
Winny i tak jest bo handlowal nie legalnie ale to nie chodzi o to czy leganie czy nie tu chodzi tylko o zachowanie SM.
Jak dla mnie to ich postepowanie było żałosne jak i tego urzedasa. Sam pow że towar zabierze i sie wyniesie a Ci nie słuchali go i konfiskowali mu towar na ktory ciezko pracował.
Dobrze wiem ze jak to jest zbierać, pielgnować i czy supełkkowac truskawi, trzeba sie przy tym na harować. Kto nie probował niech sprobuje porobić 10h w słoncu przy 30C upale.

Każdy dobrze wie że życie różnie sie układa tak jak karty w pasjanisie, raz jest a raz źle a jego zapewne życie nie oszczedzilo i zapewne z wielu przypadkow i okolicznosci nie układa mu sie zycie a Ci sztywniac odbieraja mu sposob na chleb.
Moge sie załozyc ze wiedział jakie konsekewncje bede go czekały. Mandat + wszczegolnych wypadkach konfiskata towaru. Bez powodu towaru sie nie konfiskuje ale sama sytuacja w jakiej sie znalezli czyli społeczenstwo ktore moze zwrocic uwage na to co sie dzieje powinni zareagowac troche delikatniej. A Tu hamstwo i bezpodstawna sila.

Paranoja, nigdy nie lubiłem tych darmozjadow. Do koryta sie nadaja a nie do ludzi.
SM powinno nie istniec, sa to nieudaczniki ktore do policji nie potrafily sie dostac.
W etj sytuacji policja zachowała sie najlepiej.
__________________
Naeba jest offline   Reply With Quote
Naeba dostał 2 podziękowań za ten post.