4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Wybór klawiatury MIDI (tematy połączone)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-06-2010, 19:14   #8
Thunder Sonic
..:: true Member ::..
  
 
Thunder Sonic's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Aug 2009
Miasto: Nowhere.
Postów: 996
Tematów: 242
Podziękowań: 567
THX'ów: 344
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 13
Plusów: 84 (+)
Thunder Sonic 84
Odp: [2.06.10] Wybór klawiatury MIDI

Cytat:
Napisał Waterm@n Zobacz post
hmm.prof , tu się zgodzę, posiada Najważniejsze rzeczy które powinna posiadać Dobra Klawiatura w tej cenie trafiłeś dobrze, z kolei mogła by mieć ze 3 potencjometry obrotowe, ale to zależy czy chcesz na niej nagrywać tylko Melodie lub dogrywać bas i kolejne partie utworu, czy też pójść o krok dalej i nie rysować Automatyzacji ręcznie w twoim Hoście(zawsze pozostaje Modulation który możesz sobie przeprogramować na Auto do dowolnego potencjometra w SowtwerzeTu powiem że jeśli nie posiadasz większych funduszy to będzie dobry wybór.Zobacz też Oxygen 49 M-Audio który niestety jest droższy ale o niebo lepszy Mechanicznie Pomyśl też czy chcesz coś dobrego ale mniej rozbudowanego tak jak zaprezentowałeś na obrazku, czy może trochę dopłacić i mieć coś na dłużej jak zapragniesz korzystać z wszelakich możliwości Potencjometrów programowalnych http://www.audiostacja.pl/images/big...tudio_over.jpg ja u nich kupywałem swoje CME UF-6 .Ale zawsze możesz to samo wyczaić gdzieś taniej pozdr
Dzięki bardzo za zainteresowanie i doradzenie .

Tak oglądam tego Oxygena 49 i mi się bardzo podoba .
I w sumie cena nie jest, aż taka wysoka ( Za Behringera najtaniej znalazłem 450 zł ) czyli te 30 - 40 zł dołożyć i mieć coś porządnego . I jeszcze M-audio

Rozumiem, że pokrętła i suwaki mogę przypisać do danych funkcji w FL Studio typu głośność, filtr itp. ?
__________________
Thunder Sonic jest offline   Reply With Quote