4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - AN21 - Szwecja
Wątek: AN21 - Szwecja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-05-2010, 21:53   #1
miltoneuro
..:: Member ::..
  
 
miltoneuro's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Mar 2010
Miasto: House-owa przystań - 56
Postów: 103
Tematów: 13
Podziękowań: 145
THX'ów: 112
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
miltoneuro 2
house AN21 - Szwecja








AN21 to tak naprawdę Antoine Josefsson Szwedzki DJ i producent młodego pokolenia obecnie mieszkający jak się pewnie domyślacie w Sztokholmie (Młodszy brat Steve-go Angello )

Mimo że Antoine dorastał w kręgu wielkich osobistości muzycznych , nie od zawsze był fanem muzyki elektronicznej którą otoczony był w domu. Początki kariery były trudne . Można zapytać kiedy są łatwe ... Pierwszy występ w klubie miał być szczególny dlaczego ? - O tym opowie nasz bohater - 'spodziewałem się czegoś naprawdę dobrego, ponieważ widziałem tyle fantastycznych scen w filmach - ale tej nocy było strasznie! Tak źle , że byłem rozczarowany i powiedziałem sobie, że chciałbym mieć własną noc w klubie w Szwecji!' Trudne zadanie mówicie , ale nie dla naszego bohatera . Dzięki charyzmie , której nauczył się od Steve'go i swojego duchowego brata Sebastiana Ingrosso , dwa lata później raz w miesiącu ma własną noc w klubie. Mija kolejne sześć miesięcy , Antoine podbija kolejne kluby z czołówki . Oczywiście pytacie jakich DJ lubił wtedy - 'Kocham wszystkich z Joris Voorn'a i Carl'a Cox'a na czele Luciano, Steve Lawler'a , "mój brat oczywiście!" i Erick Morillo.'

PRODUKCJA MUZYKI

Antoine najczęściej tworzy muzykę z Max'em Vangeli . Jego styl charakteryzują mocne 'szwedzkie linie basowe' i emocjonalne melodie . Pierwsze produkcje nie zostały zauważone . Dopiero dwa utwory stworzone z bratem i wydane w SIZE RECORDS ' Flonko ' i ' Valodj'a 'otrzymały pieczęć . Pete Tong wielokrotnie wyrózniał je jako Essential New Tune . 27 stycznia 2010 roku ukazuje się kolejny singiel (zrobiony razem z Max'em Vangeli) 'Gama ' . Kawałek jest nieco mocniejszy od poprzednich . Jest grany w klubach na całym świecie również w Polsce . Kolejny singiel ' Swedish Beauty ' - sami przyznacie , bije od niego Słońce . Moim faworytem jest oczywiście remix ' Starry Eyed ' panny Ellie Goulding , który jest dostępny za darmo i legalnie na Soundclund . Ostatnie wydawnictwo AN21 to remix ' The Islands ' Pendulum stworzyony wspólnie ze Steve'm Angello oraz Vangeli'm .



An21 Discography at Discogs








aktualizacja na dzień 4 marca 2011.

Last edited by Anjunadave; 04-03-2011 at 13:55.
miltoneuro jest offline  
miltoneuro dostał 5 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents