4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kalwi & Remi
Wątek: Kalwi & Remi
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-11-2006, 16:54   #28
master-photo
..:: Klubowicz ::..
  
 
master-photo's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Apr 2006
Miasto: kmasternak.pl
Wiek: 36
Postów: 1 645
Tematów: 64
Podziękowań: 1 395
THX'ów: 861
Imię: Konrad
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 46 (+)
master-photo 46
wiecie co dla mnie wypowiedz typu "ich kawalki mi sie podobaja" (badz nie tu obojetnie) nie mowcie ze kawalki k&r bo to nie ich. Zobaczyc wystarczy notowania polskich dji k&r bylo kiedys na 11 miejscu (juz nie pamietam moze miesiac temu czy jakos tak) oczywiscie tylko polskich a DJ Theo na 111 (czy cos kolo tej liczby) ale czy nie powinno byc na odwrot? Slyszalem "explosion" w orginale poszukam chetnie Wam klubowiczom pokaze jak to brzmi. Zupelnie inaczej niz wersja dajmy na to z teledysku , ktora o dziwno wszedzie jest jako orginal... (?) dlaczego? Odpowiedz na to pytanie jest prosta... mozna by powiedziec ze za latwe pytania zadaje... wybili sie czyims pomyslem, zarobili kase... na pewno nie mala jak tak im sie powodzi... no to wydaja albumy itp... az naprawde jestem zdziwiony ze sa tak wysoko... powiedzcie mi dlaczego? czyzby kasa rzadzi muzyka klubowa? Ilez w polsce jest producentow ktyrzy ile razy przewyzszaja pomyslami wykonaniem i wogole poziomem ten duet o ktorym koncze te pare zdan. Pozdro.
__________________

Last edited by master-photo; 28-11-2006 at 22:34.
master-photo jest offline   Reply With Quote