4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [11.04.10] Europa w 2029 roku
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-04-2010, 14:29   #13
irrelevant
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 72
Tematów: 318
Podziękowań: 2 536
THX'ów: 10 747
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 210 (+)
irrelevant 210irrelevant 210irrelevant 210
Odp: [11.04.10] Europa w 2029 roku

Cytat:
wedlug mnie tak nie bedzie to tylko filmik .. panstwa zyja w zgodze co prawda sa terrorysci ale ilu ich jest.. w porownaniu z reszta nie maja szans..
co powiesz na to, ze islamisci w PL chca budowac meczet ? jesli meczet zostanie zbudowany... nic innego NIGDY NIE MA PRAWA POWSTAC W MIEJSCU MECZETU , NIGDY ! islamisci... w mojej opinni sa to bojowki, o wiele gorsza wersja moherowcow czy chociazby brunatnych koszul. daza do opanowania europy i walki z niewiernymi (chrzescijanie).
dwa...
Anglia: sprzedaż alkoholu obraża muzułmanów
poczytajcie co robia muzulmanie-fanatycy... nie wiem jak wy... ja bez vódy dlugo nie uciagam

macie ciekawy blog
Komunikaty techniczne Onet.pl

napisany przez czlowieka ktory w latach 90 pracowal i mieszkal w LIBII. opisuje on tam sowje doswiadczenia z muzulmanami, przesladowania z ich strony oraz proby nawracania.


Cytat:
Sami się nakręcamy takimi niusami i materiałami jaki przedstawiasz w temacie
wg mnie obojetnosc na tego typu temat jest o wiele gorsza niz nakrecanie sie nim.
rasista nie jestem, ze swastyka nie chodze, nie pozwole jednak, by ktos mi mowil jak mam zyc i w co wierzyc. nie pozwole rowniez by moje dziecko w przyszlosci bylo zmuszane do czytania koranu czy chodzilo do meczetu tylko dlatego, ze islamisci zasiedlili europe na tyle, by moc rzadzic tak jak im sie podoba.

islamizacja europy nastepuje... chrzescijanie nie moga nic z tym zrobic fanatyzm vs. strach.

Last edited by irrelevant; 13-04-2010 at 14:32.
irrelevant jest offline   Reply With Quote
irrelevant dostał 2 podziękowań za ten post.