4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Hyundai Atos
Wątek: Hyundai Atos
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-04-2010, 13:20   #10
Kosmo'n'Auta
Banned
  
 
Dołączył/a: 13 Dec 2007
Miasto: Kosmos
Postów: 2 321
Tematów: 248
Podziękowań: 6 886
THX'ów: 8 629
Imię: Kosmonauta
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 67 (+)
Kosmo'n'Auta 67

Nagrody Użytkownika

Odp: [8.04.10] Hyundai Atos

To moze jeszcze cos dodam.
Samochod ktory sprowadzalem dla mojego dziadka udalo mi sie kupic za 1000€
Auto to bylo praktycznie w stanie idealnym... Jednak jeszcze dokupilem dziadkowi na allegro kola letnie, przednie halogeny, zakladalem nowe bebny hamulcowe oraz na przod tarcze. Samochod jest z 1999 roku, mial przebiegu tylko 62 000 km! Przy pojemnosci silnika 1.0 pali przy mojej troche agresywniejszej jezdzie ok 5.3 litra!!! Silniczek chodzi bardzo rownomiernie i cichutku Mozna spokojnie jechac do predkosci 110km/h. Od tej predkosci jest troche glosniej w samochodzie. Mialem okazje jechac takim samym modelem Atosa, tylko ze z wiekszym silnikiem bo to byl chyba 1.4. I powiem Ci, ze ten ma naprawde niezlego kopa!
Tak jak napisalem, warto szukac, a sie na 100 procent cos ciekawego znajdzie Jezeli trafi sie samochod, ktory byl malo eksplatowany (a tak bedzie, poniewaz Atosik jest samochodem raczej takim miejskim), to bedzie sie baaaaaaaaaaaardzo zadowolonym!

Szukalem na stronach austriackich jakis ciekawych ofert, ale nie moge znalezc nic ponizej 1800€ Lecz wiadomo, ze mozna sie targowac!

Osobiscie polecalbym ogladniecie stron niemieckich

mobile.de - Deutschlands größter Fahrzeugmarkt. Suchen, kaufen oder verkaufen Sie Neu- und Gebrauchtwagen
AutoScout24 Europas Automarkt für Gebrauchtwagen und Neuwagen

Polecam takze ponizsze strony z Austrii:

AutoScout24 Europas Automarkt für Gebrauchtwagen und Neuwagen
Gebrauchtwagen.at – Auto, Autos, Jahreswagen, Neuwagen, Oldtimer, Unfallwagen, Automarkt, Autobörse
Kostenlose Kleinanzeigen, Immobilien, Gebrauchtwagen, Jobs - willhaben.at
Gebrauchtwagen - gebrauchte Autos in sterreich auf automobile.at

w razie jakichkolwiek niejasnosci jezykowyc sluze pomoca

Zycze udanego zakupu Atosa
Kosmo'n'Auta jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Kosmo'n'Auta za ten post: