4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podlaskie [ZAMKNIĘTY] Musikpark A1 (Białystok)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-04-2010, 12:43   #129
Loort`k
..:: Klubowicz ::..
  
 
Loort`k's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Feb 2009
Miasto: Liquiland
Postów: 2 527
Tematów: 337
Podziękowań: 8 774
THX'ów: 6 204
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 31 (+)
Loort`k 31
Odp: [24.12.08] Musikpark A1 (Białystok)

ludzie walcie ten klub jak sie da hehehehe ja tam gralem i moge wypowiedziec sie bardzo duzo na temat funkcjonowania tego klubu po 1 . robienie z geby dupy to standard w tym klubie po 2 wlasciciel nie powiem kto bo to malo wazne zrobil z pana Dolkina dj`aa chlopak nie ma pojecia i w ogole nie wie co i jak jest w tej branzy a leci na pelen lans....i robi z siebie nie wiadomo kogo (naucz sie grac chlopaku , chociaz marnie Cie w tym widze) po 3 muzyke gralem porzadna moze to potwierdzic Elektryczka bo byla na 2 imprezach amatorem nie jestem i siedze w muzyce kupe czasu. Bylo ok no coz ale wlasciciel wpieprzal sie w oprawe muzyczna kupil plyty z radia planety i to kazal grac na glownej sali (smiech jakich malo) dalej... nie wyplacil mi do konca pieniazkow zreszta mam teraz to gleboko wiecie gdzie bo olewam takich ludzi zlotym deszczem :D coz ja moge powiedziec jeszcze no jedna najwieksza wina nie funkcjonowania tego klubu jest sam wlasciciel ktory mysli ze jest cool a tak naprawde gowno wie jak sie zajac klubem moze i jest dobry w interesach ale w innej branzy...moim zdaniem juz tam nic nie ruszy bo jak ja chcialem dobrze to wlasciciel mial to w tylku i robil mnie w bambuko za plecami zapraszajac innych dj i placac im nie wiadomo jakie pieniadze a ci dj to raczej wodzireje a nie dj i na koniec dodam ze moim zdaniem z tego klubu bedzie magazyn na kostke brukowa tyle z mojej strony i na koniec zostawiam pozdrowienia dla Dołkina aka Uszinio :D jesli macie jakies pytania po prostu piszcie bede rozwijal ten temat bo w tej chwili chce jak najgorzej dla tego klubu . pozdrawiam normalnych ludzi !
Loort`k jest offline   Reply With Quote