4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] Iguana (Brzozowa)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] Iguana (Brzozowa)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-02-2010, 18:30   #111
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 652
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: [17.01.09] Iguana klub (Brzozowa, k. Ostrowca Świętokrzyskiego)

Cytat:
Napisał szabel_ Zobacz post
Bitwa najlepszych klubów w Polsce? LOL, pod jakim względem Wy jesteście najlepsi? Fajnie że sobie tak bezpodstawnie słodzicie.
[...]
ja tego plakatu banneru nie robiłem tylko zamieszczam info, aby ludzie wiedzieli
co do najlepszych klubów to wg. portalu ftb.pl IGUANA jest w ścisłej czołówce TOP 30 wiec, chyba dobry klub jest raczej.


Rosenfeeld1817 - a wiesz ze w PL były 5 iguan? sam się zdziwiłem, ale aktualnie z tego co szukałem ostatnio znalazłem 2 aktualnie działające.

Co do tej twojej "vixy" to zostało zapoczątkowane w Manieczkach przecież, a przez kogo to jakbyś dobrze poczytał to byś wiedział. Ja nie bede ukrywał ale ostatnio tam widziałem gościa z gwizdkiem, ale to było tylko 5 min. w ciągu całej zabawy, widocznie Ochrona go upomniała albo sam schował w sumie to nie wiem bo i tak zainteresowany byłem czym innym ale szczerze mówiąc troszkę jednak mi to przeszkadzało. No, ale to i tak raz widziałem wciągu 3 miesiecy. A jestem tam prawie co sob. no to chyba wiem co i jak. Nie ocenia się książek po okładce czy też po jednym razie, bo Ja np. nie lubie hh czyli hip hopu i tak samo mogę narzekać oraz oczerniać tą muzykę czy co kolwiek z tym zwiazane, ale kazdy człowiek jest inny i każdy lubi dane nutki czy utworki.
Disco Polo jest ale na 2giej sali, bo każdy większy szanujący się w miarę lokal posiada 2 sale albo i więcej. A co powiedzieć można o takich klubach co mają jedną sale i grane jest wszystko bez patrzenia na to czy sie komuś to podoba czy nie?
Wiec dla mnie to jest wielki plus że są 2 sale i przy okazji 2 style muzyczne czy też gatunki jak kto tam woli.

No tak propozycje masz tam bo Cię nie znają a u siebie pewnie nie masz szans dlatego tak jest.
Ja mam podobnie w sumie, bo jest kilka klubów w mojej okolicy, ale to jak określiłeś "remizy" to są dla mnie, dlatego wolę pojechać tam gdzie jest fajnie i sympatycznie oraz wesoło, wszystko byle w domu nie siedzieć w weekend i zamulać.
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents