4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie Casanova Club (Ciche Górne)
Wątek: Małopolskie Casanova Club (Ciche Górne)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-02-2010, 11:30   #36
greg_
DJ/Resident
  
 
greg_'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Zakopane / NT
Wiek: 36
Postów: 2 411
Tematów: 339
Podziękowań: 2 436
THX'ów: 8 190
Imię: Grzesiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 110 (+)
greg_ 110greg_ 110

Nagrody Użytkownika

Odp: [9.02.09] Casanova Club (Ciche Górne)

Zgadza się ludzi reprezentujacych niska kluture jest wszedzie, ale moje subiektywne odczucie jest takie że w Casanovie zbyt duzo i napewno można by to jakos ograniczyc. Małolaty? Nie wiem czy wpuszczanie na imprezy ludzi w wieku około 16lat jest dobre i wlasciciel naprawde czerpie z nich dobre pieniadze. Lepszy małolat co ma 20zl od matki, wejdzie i kupi dwa piwa? Czy 20'paro latek ktory wejdzie i zostawi 200zl na barze? Pytanie nalezy zadac wlascicielowi co sie bardziej opłaca, czy wtedy ktos z pieniedzmi wejdzie zeby bawic sie na kinder party czy pojedzie np. do adhd, genesis czy chocby morskiego. Gdzie jest kultura, sa ludzie z roznych rejonow polski i swiata (nie mowie o muzyce bo i tak wszedzie leci praktycznie to samo), a nie tylko stare bystre czy ciche. Kazdy orze jak moze, ale otwieranie sie tylko na dzieciarnie automatycznie zamyka drzwi ludzią z wiekszymi pieniedzmi (nie chodzi mi o tysiace zlotych, ale wiecej niz 100). Fakt moze i Zakopane jest drogie, ale za to jest wiele wiecej ciekawych rzeczy ktore mozna wyniesc z imprezy, a nie ile mos pola, kielo stojom ziemnkoki....
greg_ jest offline   Reply With Quote