4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie Casanova Club (Ciche Górne)
Wątek: Małopolskie Casanova Club (Ciche Górne)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-02-2010, 10:00   #34
greg_
DJ/Resident
  
 
greg_'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Zakopane / NT
Wiek: 36
Postów: 2 411
Tematów: 339
Podziękowań: 2 436
THX'ów: 8 190
Imię: Grzesiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 110 (+)
greg_ 110greg_ 110

Nagrody Użytkownika

Odp: [9.02.09] Casanova Club (Ciche Górne)

Jako rezydent klubu jasna sprawa ze bedziesz go zaciekle bronił. Ok,
Ale nie ma co sie oszukiwać że klub Casanova na buraku stoi i tyle,
nie wmówisz nikomu że klub reprezentuje wysoka kulture wsrod klubowiczów.
Widać że połowa prosto z pola przyszła lub nawet gorzej. Wystarczy
przeglądnąc pierwsza z brzegu galerie, bylem widziałem - wiecej nie przyjade. Musze przyznac ze wystroj, naglosnienie, oswietlenie sa na poziomie, ale skoro kultura ludzi nie ma nawet najnizszego poziomu, jak sam twierdzisz ktorzy nie przywiazuja uwagi do ubiory i mowy. Gwarą to mozna sobie mowic w domu, a nie wsrod ludzi ktorzy zadni dobrej kultularnej zabawy słyszą cały czas: "pódź ze", "hej" itd. sam jestes z podhala to wiesz jak wioska sie wypowiada.

Casanova bedzie istniec masz racje, ale tylko dla tych ktorzy maja blisko i dla tych ktorych nie wpuszcza gdzies indziej, nie zarzucaj mi ze jest to moje zdanie, to samo pisał wasz człowiek z tego co wywnioskowałem z forum czyli Majorek, jakims dziwnym trafem nie ma tu jego postow, a temat wyglada jakbym to ja sam ze soba pisał. A dlaczego nie ma? Nie wiem? Moze bał sie ze ktos z Waszego klubu zobaczy jego nie pochlebne opinie na temat casanovy? Nie wnikam, ale on potwierdzał opinie ludzi że jest tam pelno wioski, braku kultury i buractwa - skoro rzekomo wasz człowiek wypowiada sie tak na forum, a daltego pisze ze Wasz bo ponoc czesto gra sobie sety podczas imprez w tym wlasnie klubie to cos na rzeczy musi być.

Sprawa gwiazd, ze zadna nie zrobila na tobie wrazenia, byc moze tak bylo tylko patrzac na opinie Majorka, a Twoje nie pokrywaja sie. On sam pisał ze jak były gwiazdy co cos sie działo, to byli ludzie itd. A że teraz jest troche lipa i rezydenci czasem przynudzaja. (to sa jego slowa, z przyczyn technicznych nie moge zacytowac, bo postów jego tu nie ma JUZ).
Wybacz ja nie mam osobiscie do Ciebie i do klubu tylko łatwo dostrzec rozne opinie wsrod ludzi zwiazanych z tym klubem.
greg_ jest offline   Reply With Quote