4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bmw E36 Mpower Turbo!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-02-2010, 21:48   #21
ViluC36
..:: Klubowicz ::..
  
 
ViluC36's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Apr 2007
Miasto: warszawa
Wiek: 32
Postów: 560
Tematów: 46
Podziękowań: 160
THX'ów: 269
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ViluC36 6
Odp: [7.02.10]Bmw E36 Mpower Turbo! :)

Gościu powiem tak w dupie byłeś gówno widziałeś. Kute tłoki za 2K Ojro i nie wymieniam co sezon xD Dobre. Na logike 6cylindrowy silnik bardzo mocno wysilony oraz uturbiony wymaga praktycznie po każdej ostrzejszej jeździe przeglądu głównych elementów budowy czyli układ korbowo-tłokowy (znasz takie pojęcie?) itp itd. A może powiesz mi jeszcze że spokojnie latasz? Tak do 2tyś RPM i zmiana biegu :D Turbina K&N haha człowieku jedyne turbinki jakie Ty widziałeś to w norauto zapach DR.Marcus w jej kształcie. Pozatym na oficjalnej stronie K&N nie ma turbin dedykowanych do E36 z silnikiem 3,2 i 3,0 i w żadynm katalogu nie ma turbin K&N,ponieważ to firma produkująca tylko i wyłącznie filtry do pojazdów mechanicznych jak i do przemysłu (tak tak poczytaj sobie tylko ze zrozumieniem).Ale co tam mam 18lat w warsztacie siedze od 5lat i przecież nie mam bladego pojęcia o mechanice skądże...Nie uważam sie za guru ale chociaż nie robie z siebie idioty. Ale zmieniając na chwilke temat to uważam iż jesteś tak głupi że nawet nie załapałeś sarkazmu Farenthida. Odrazu można zobaczyć że jesteś kolejnym domorosłym drifterkiem latającym po kurnikach na składaku. Ja sobie założe do Gtv maske z Ikei a turbine mi w Microsofcie zrobią bo mnie stać a co! Kandydat na farmazona roku bez kitu xD
__________________

Last edited by ViluC36; 12-02-2010 at 21:52.
ViluC36 jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents