4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wielkopolskie Terytorium (Poznań)
Wątek: Wielkopolskie Terytorium (Poznań)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-01-2010, 23:21   #8
Weronika
Very Important Person


  
 
Weronika's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Feb 2008
Miasto: Reykjavik
Postów: 4 435
Tematów: 379
Podziękowań: 4 199
THX'ów: 10 323
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 320 (+)
Weronika 320Weronika 320Weronika 320Weronika 320
Odwiedź profil Weronika na Last.fm
Odp: [5.01.10] Terytorium (Poznań)

Cytat:
Napisał bodzio pl Zobacz post
pytanie dla Weroniki (jeśli przeczyta moje wypociny), jaki klub polecasz w Poznaniu?? Wybieram się niedługo do tego miasta i chciałbym dobrze zabalować w klimatach E/H. pozdro
Generalnie Poznań mimo wszystko jest bardzo biedny w kluby gdzie graja dobrą muzykę... niestety.

Broadway .. to nowo otwarty klub w Poznaniu, właściciel kiedyś miał muzycznie najlepszy klub w mieście aczkolwiek z jakiś tam przyczy go zamknięto, ale jak widać ruszył z czymś innym na nowo, osobiście nie mialam okazji tak być ale opisany jest jako 2 salowy klub house/electro house i jakieś klubowe coś tam.. także można iśc tam sprobowac, Gwarna 6 bodajże :p

co jeszcze
Ogólnie powiem Ci że kiepsko jest w Poznaniu z klubami :D Dlatego ja ujawiłam tutaj najlepszy moim zdaniem..
Jest duuzo imprez organizowanych ale to sa takie fale, gdzie sa imprezy typowo z muzyka house, trance czy tam inna elektronika.
Nie wiem jakiego e/h słuchasz, ale jak takiego bardziej radiowo - eskowego to generalnie znajdziesz w kazdym klubie Shamrock, Balzack, Amboseli - ale tam ludzi nie ma :D, Tuba (gdzies tam temat o klubie zrobilam tez), Deep i inne takie pro komercyjne kluby. Już łatwiej znaleźć klub dla fana minimalu czy drumów :p
Pozdrawiam
Weronika jest offline   Reply With Quote