4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Max Farenthide - Kraków
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-10-2006, 11:35   #59
lukkk
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 05 Oct 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 34
Postów: 21
Tematów: 1
Podziękowań: 0
THX'ów: 24
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
lukkk 1
Thumbs down

Cytat:
Napisał kamikadze
Napisze tylko tyle mixuje na f.l ile za wielkiego sie ma!!!Dj kris to jest djs a zreszta kazdy oże jak moze!! A po 2 podstawia ten sam bit i tylko słowa wrzuci i tyle !!Proste ale trzeba miec na to czas
dokładnie zgadzam się z Tobą w 10000% , gdy sluchalem jego kawalkow to praktycznie KAZDY jest z tym samym bitem , 0 nowych pomyslow , oklepane kawalki w 5 minut (Bez Hubertusa), tylko malym dzieciom i niby znawcom , podoba sie jego muzyka , ja mowie stanowcze NIE. About you , Easy Leady , World of Pain , remix sextasy to jest tylko sama komercha i nic wiecej , bo praktycznie to jest to samo , no ale kazdy ma swoje zdanie. pozdro

ps a najbardziej wkurza mnie to ze wyjdzie jakis "nowy" kawalek/remix i wszyscy od razu uuuu jaka kosiara 100000/10 a najsmieszniejsze jest to ze np kawalek About You ktorego oceniam na 2/10 to jest to samo co Sextasy ( remix) Easy Leady i wiele innych , kawalek zrobiony w 15 minut i od razu wszystkim sie podoba a nie docenicie takich mniej waznych Dj-i ktorzy tworza naprawde cos nowego/dobrego a nie wiecznie jedno i to samo , oni nigdy sie nie wybija bo robia ta muzyke w domu i nie promuja i nigdy nie dostana kontaktu w jakies wytworni , a te kawalki o ktorych juz wspominalem (about you np) to oklepana wiocha...
przepraszam jezeli kogos urazilem , teraz pewnie podemna bedzie 1000 postow tzn adwokatow Maxa Farenthida ktorzy beda na mnie najezdzac i go bronic , a ja mowie kazdy ma swoje zdanie/gusty/gusciki ja tak uwazam i zdania nie zmienie , pozdro
__________________

Last edited by lukkk; 29-10-2006 at 12:17.
lukkk jest offline   Reply With Quote
lukkk dostał 3 podziękowań za ten post.