4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie Mega Disco Pallazzo (Radzyń Podlaski)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-12-2009, 16:26   #138
DJ LuKo
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Dec 2006
Miasto: Łuków
Wiek: 36
Postów: 1 224
Tematów: 89
Podziękowań: 773
THX'ów: 935
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 22 (+)
DJ LuKo 22
Odp: [05.03.07] Mega Disco Pallazzo (Radzyń Podlaski)

proste, że tak jednakże takie imprezy zawsze przyciągały ludzi i nie zależnie od marki klubu czy jakiegoś tam kryzysu ... ludzie przyjdą ... bo każdy gdzieś chce wyjść ... wkońcu ostatki zresztą mdp nigdy kryzysu nie miało szefostwo wszystko do okoła winiło tylko nie siebie pewnie nawet sprzątaczce się dostało haha ... a prawda jest taka, że brak frekwencji spowodowany jest zła polityką klubu ...gdzieś tam kiedyś pisałem że szkoda mi, że mdp traci klubowiczów bo jak by nie było dołożyłem do klubu swoje trzy grosze, był sentyment ... ale to było kiedyś, teraz mnie istnienie klubu obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg - mimo wszystko życzę Wam chłopaki powodzenia ... bo wiem, że robicie sporo aby coś się działo ... podejrzewam również, że płyty które rozdawaliście był zakupione z własnej kieszeni ... co jest porażką - wstydziłby się Pan, Panie Jurku

ps ... my jak wyszliśmy z inicjatywą zrobienia mdp mix-a coś ala energy mix (koszt wytłoczenia ok tysiąca płyt nie był jakąś okrutną ceną, ba szef by nawet tego nie odczuł ... a klub by miał nie dość że promo to i ludzie by mieli jakaś pamiątkę), to nas olano bardzo cieplutkim moczem
__________________

Last edited by DJ LuKo; 01-12-2009 at 16:40.
DJ LuKo jest offline   Reply With Quote