4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-10-2009, 20:21   #12
qw85qw
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 15 May 2009
Miasto: Kopydłowo
Wiek: 38
Postów: 8
Tematów: 1
Podziękowań: 12
THX'ów: 4
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
qw85qw 1
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

Cytat:
Napisał Djmosiek Zobacz post
Siemka !
Pomoze mi ktos. Moj problem polega na tym ze jak mam wlaczonego Traktora, chce nacisnac nagrywanie w Audacity to wyskakuje mi takie cos "Blad podczas uruchomienia urzadzenia audio, prosze sprawdzic ustawiania wejsciowego audia i czestotliwosci probkowania audio". Mixer to Behringer vmx200, w mixerze 2 chinch sa podpiete pod TAPE, a do kompa pod niebieskie wejscie.
W audacity w ustawianiach - nagrywanie - urzadzenie - mam swoja k. dzwiekowa czyli SB Audygi.

Prosze o pomoc, juz kilka dni sie ztym trudze, a chce zaczac nagrywac swoje seciki.

Odpal NAJPIERW Traktora pozniej Audacity, lub na odwrót, nie pamietam. Ale jakos tak to bylo...


Ja to natomiast mam inny problem, po podlaczeniu kabla pod RECORD w mikserze i po wpieciu w dziure line in zaczyna strasznie piszczec W mikserze windowsa wyciszam nie potrzebne suwaki, ale nic to nie daje. Po wpiecu w inna dziure mikrofonowa np, bo tez mozna tez ten sam efekt. Kabel na 98 % dobry. Ktos pomoze ?
qw85qw jest offline   Reply With Quote
qw85qw dostał 2 podziękowań za ten post.