4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [13.09.09] Drastyczne Zdjęcia Z Wypadków Samochodowych
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-10-2009, 11:23   #19
K-BooX
..:: Klubowicz ::..
  
 
K-BooX's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Postów: 254
Tematów: 10
Podziękowań: 154
THX'ów: 281
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
K-BooX 3
Odp: [13.09.09] Drastyczne Zdjęcia Z Wypadków Samochodowych

masakra ten filmik. Takie cos powinnobyc pokazywane na teoretycznej nauce jazdy!!! moze wielu przyszłych piratesów by to uteperowało. Ostatnio mialem takie zdarzenie na drodze. :jade sobie spokojnie autkiem a z naprzeciwka srodkiem drogi leci astra b z łepkami(skejcikami w wieku 17-19 lat) i wala srodkiem drogi NA PRZETRZYMANIE kto pierwszy zjedzie. Dobrze ze pobocze było w miare duze i bez dzior to jakos sie schowalem ale widziałem ich zadowolone i usmiechniete od ucha do ucha geby!. Potem moj znajomy miał taka sama sytuacje z tym samym gosciem z astry. Z czasem dowiedziałem sie kto to taki kozaczek jest (bo łepek był odemnie z miasteczka) i kiedys mialem okazje spotkac go pod ratuszem jak wracał spod bankomatu do swojej super tunning astry ktora kupili mu rodzice. Przechodził akurat przez szeroki plac gdzie poruszaja sie samochody i ktorym akurat jechałem ja. Tak nastraszylem gnojka ze go rozjade, ze w podskokach leciał do swojego gowna na kołkach :D Potem kazałem jego kolegom przekazac mu ze nastepnym razem albo dostanie w ryj za taka jazde na PRZETRZYMANIE albo zwyczajnie odwiedzi go policja
Lepek mial wtedy 18 lat i był swiezo upieczonym kierowca. i Jak tu nie byc za tym aby prawko było od 22 roku zycia? WIem ze wiek to nie reguła bo sa poje**su co maja 30 lat i sa poje**sy co maja 18 lat ale w przypadku 18 lat istnieje jeszcze taki symptom cfaniaczka popisywaczka ktory lubi pokazac co to nie on i jego fura.
Pozdrawiam!
i zycze wszystkim kierowcom wiecej wyobrazni!!!
__________________
K-BooX jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali K-BooX za ten post: