4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Wasze syntezatory/ klawiatury sterujące/ urządzenia MIDI !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-09-2009, 23:30   #21
Hollywood
..:: Klubowicz ::..
  
 
Hollywood's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Nov 2007
Miasto: Oświęcim
Wiek: 37
Postów: 486
Tematów: 25
Podziękowań: 92
THX'ów: 395
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Hollywood 1
Odp: [9.07.09] Wasze syntezatory/ klawiatury sterujące/ urządzenia MIDI !

Cytat:
Napisał AkinnLye Zobacz post
Planuję zakup mikrofonu pojemnościowego, konkretnie aby nagrać perkusję oraz wokal, czyli bardziej uniwersalny. A także klawiaturę midi. Polecacie coś ciekawego ? Oczywiście przystępnie cenowo. ; )) Myślę w granicach 400-500 zł za mikrofon i 200-300 zł za klawiaturę.
ps. Na jakie firmy mam patrzeć przy doborze, a jakie omijać szerokim łukiem ? ; >


do perkusji sa specjalne mikrofony... szczerze mowiac nie wiem jaki Ci polecic... przewaznie uniwersalne dobrze nagrywaja wokal i instrumenty strunowe...ja mam octave i jestem z niej bardzo zadowolony... niestety na dzien dzisiejszy jest troszke droga...ale nie zapominaj ze do pojemnosciowki bedziesz potrzebował zasilania phantom 48... chyba ze znajdziesz jakis mic na usb...co do klawiaturki... hmmm podobno CME są bardzo dobre ... ale nie wiem jak to wyglada cenowo... ja zakupilem M-audio i tez jestem pod wrazeniem... lecz cenowo tez nie wyglada to najlepiej... moze pomysl o E-MU... chociaz te 2 octavowe nawet są drogie...teraz kiepski czas na takie zakupy
__________________
Hollywood jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Hollywood za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents