4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Max Farenthide - Kraków
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-10-2006, 13:20   #21
gprs1986
..:: Klubowicz ::..
  
 
gprs1986's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: K'n!ce
Wiek: 37
Postów: 153
Tematów: 27
Podziękowań: 345
THX'ów: 359
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
gprs1986 3
Cytat:
Napisał gryzak
Tania komercha i tyle!
weźcie się raz na zawsze odj*bajci* od komerchy..
ile ludzi tyle gustów..więc dajcie sobie siana i już..
ktoś piehdolnął kiedys że sie wstydzi za Polske ze ma takich jak C-Bool itp.. i niech sie wstydzi..niech sam pokaze jaki boss z niego i sam stworzy coś co będą słuchały setki tysięcy ludzi.. ja do twórczości Cebuli nc nie mam..i będe popierał go tak długo jak długo będa mi się podobały jego kawałki..to samo jest z Maxem..reveli nie ma ale chłop coś robi..jak się nie podoba to nie słuchać..dla mnie kawałki jak 'Easy Lady' czy choćby ostatni 'The Passion' mają w sobie coś co lubie..nie podejmuje sie oceny czy jest najlepszy ten czy tamten..
odnośnie kręcenia imprez..
to przy takim czymś jak Tiesto niestety bawić się nie potrafie..już bardziej śmiga mnie ta ' tania komercha ' ... bo przy tym całym Tiesto to zasnąć idzie a nie potańczyć .. sorx .. własne odczucie ..
Prawda jest taka Max bez Hubertusa nigdy nie uzyskałby takiego rozgłosu jaki ma teraz..wystarczy spojrzeć jak popularne są składanki z e2k..a na każdej już wychodzi conajmniej jeden kawałek spod znaku MF&H..
tyle ode mnie..
__________________
gprs1986 jest offline   Reply With Quote
gprs1986 dostał 6 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents