4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ćwiczenia mięśni brzucha a problemu z kręgosłupem?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-08-2009, 16:37   #1
Banksy
..:: Klubowicz ::..
  
 
Banksy's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Oct 2006
Miasto: sexu i pieniędzy.
Wiek: 34
Postów: 1 154
Tematów: 74
Podziękowań: 813
THX'ów: 767
Imię: Jacek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 32 (+)
Banksy 32
Odwiedź profil Banksy na Facebook
Ćwiczenia mięśni brzucha a problemu z kręgosłupem?

Witam mam pytanie jakie polecacie ćwiczenia na sześciopak? Jest tylko mały dylemat miałem już pożadny sześciopak dzięki ławce skośnej ale musiałem zrezygnować z ćwiczeń ponieważ spieprzyłem sobie kręgosłup przez ławke. Plecy były zbyt obciążone i zaczeły się wykrzywać tzw. lordoza patologiczna tego nabawiłem się troche od skośnej i teraz niestety nie moge ćwiczyć na ławce. Co myślicie o 6 weidera lub ABS II jak to działa na kręgosłup? Mam jeszcze taki sprzęt jak Ab Pro czy coś w tym stylu do brzuszków ale to się wogóle nie nadaje. Prosze o obiektywną opinie. Jaki trening byłyby skuteczny przy małym obciążaniu pleców?

A może macie pomysł na cały zestaw ćwiczeń?

Posiadam Atlas, ławke prostą, skośną, skośną do brzuszków, sztange prostą, sztange łamaną, oraz hantle.

Nie jest to tzw zestaw z marketu. Kupowałem go w profesjonalnym sklepie ze sprzętem tego typu. Zestaw jest warty kilka tys. więc np. altas ma wiele opcji i kombinacji na każdą partie mięśni. Macie jakiś skuteczny zestaw treningowy na te sprzęty. Zwyczajny trening już mnie troche nudzi więc chce spróbować czegoś nowego.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.
Banksy jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents