4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Angelo Mike - Warszawa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-09-2006, 08:31   #8
djbambo
..:: Klubowicz ::..
  
 
djbambo's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jan 2006
Miasto: Kozy;)
Postów: 173
Tematów: 7
Podziękowań: 4
THX'ów: 60
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
djbambo 1
Cytat:
Napisał Ziomek666x
Ale dj powinnien grac muzykie która porusza czlowieka na imprezie. bo jak gra cos cienkiego ale ambitnego to sie nie chce tanczyc. a chyba na imprezki to sie nie chodzi po to żeby tylko posiedziec. i co z tego że dj robi cudowne przejscia jak nie zaprezentuje fajnej muzyki. A zreszto że wszyscy komercha. Ja to słucham to co mi sie podoba i nie patrze czy to komercha. a co do tego c-Boola to nie podawaj takich przykładów bo ja go wogole nie słucham. a co d jego produkcji to sie nie wypowiadam.
zreszto nie którzy siedza w domu i tylko słuchaja setów wiec nie maja rozpoznania bo set to nie to samo jak sie słucha na żywo
Nie no oczywiście masz racje ja sie z Tobą zgadzam z tym że jesli nawet DJ gra bardzo dobrze (przejkscia itd) ale muzyke która sie danej publicznosci nie podoba no to i tak jest klapa. Racja ale chodzi mi po prostu raczej o to że denerwuje mnie to jak np masz imprezke w jakiejsc dyskotece/klubie i wiesz wielkie show, plakaty itd i jeszcze jedbną napis "Najlepsi Polscy DJe" czy cos w tym stylu i gra Pan...taki a taki czy owaki (znani z produkcji a nie z grania)....ale tak naprawde to ich gra jest bardzo słaba (przygotowane wszystko wczesniej itp..) i juz nie chodzi mi o to bo niech sobie grają jak grają tylko denerwuje mnie to ze robi sie z nich DOBRYCH WIELKICH NAJLEPSZYCH DJ'S - a tak naprawde sa w tym keipscy a Ci ktorzy graja naprawde porządnie no to w ogole nieraz sie o nich nie slyszy
__________________
djbambo jest offline   Reply With Quote