4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Club139 (Śmigno, k. Tarnowa)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-06-2009, 09:47   #102
dj edy
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Jun 2009
Miasto: Tarnów
Wiek: 46
Postów: 105
Tematów: 1
Podziękowań: 0
THX'ów: 195
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
dj edy 1
Odwiedź profil dj edy na Facebook
Odp: [08.08.07] Club139 (Śmigno, k. Tarnowa)

Powiem Wam tak że mi trochę szkoda tej całej pracy... Klub jak klub. Czasem żałuje że tak podnosiliśmy standard bo jak widać nie każdemu to odpowiada. Co do muzy to nie jest tak że my nie gramy komercji bo jest też ona słyszalna... Komercją jest przecież nawet David Guetta itp.. ale faktycznie klub to miejsce klubowiczów i jak głosi hasło z konkurencji że to miejsce które ma "łączyć a nie dzielić" to tym tokiem myślenia właśnie powinny być różne imprezy i takowe są. Tegoroczny djs meeting to będzie również potwierdzenie tego. Electro, House, Trance a i Hard Style no i Techno. OWszem ktoś też będzie wypełniał luki jakimis oklepanymi hitami które nazywam komercyjnym electro... Zastanawiałem się nad 20 minutami rave ale myślę że jeszcze te czasy nie wróciły a nie chce pozabijać klubowiczów. Dlatego zapraszam i 4 clubbers mogą się zameldować jak chcą. A w niedziele mecz w noge mam nadzieje że damy rady .... 11 lipiec panowie .. Nowa konsola już w budowie więc każdy chyba będzie się fajnie czół. A w tą sobotę jak mowiłem komercha na maksa PAKITO bo raz na jakiś czas klubowicze ESKA'owi muszą też coś mieć dla siebie. W tym że PAKITO to nie cała impreza rzecz jasna a raszta to my a nawet q... chyba ja..
dj edy jest offline   Reply With Quote