4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Angelo Mike - Warszawa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-09-2006, 23:07   #4
Interius
..:: Elite VIP ::..
  
 
Interius's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Moon
Postów: 1 956
Tematów: 148
Podziękowań: 7 248
THX'ów: 2 325
Imię: Jakub
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 59 (+)
Interius 59
Odwiedź profil Interius na Facebook Odwiedź profil Interius na Soundcloud.com Odwiedź profil Interius na Mixcloud
Cytat:
Napisał djbambo
Zasnales bo wszyscy teraz tylko koemrcha i komercha, nie wazne ze ktos gra kijowo , byle jak ale wazne ze nutka znan i to ludzi cieszy a naprawde dobrego grania teraz coraz to mniej osob docenia....pozdro
popieram w 100% niestety taka prawda, teraz tylko komercja i komercja wszędzie komercja, fakt faktem sam lubie posłuchać komercyjnych kawałków, ale juz nudne jest to jak wszędzie wokoł słyszy sie ciągle to samo, a gdzie sie podziały klimaty (chodzi mi o samą muzykę) jak w ekwadorze w manieczkach, lub innych tego typu klubach, powoli dobry trance czy house zaczyna zanikac w polskich klubach lub przerabiają dobre trancowe nuty na kiczowate komercyjne wersje których słuchac sie wogóle nie da a co mówić przy tym doperio tanczyć:/ .... mały off top

a wracając do tematu Angelo Mike'a nigdy nie słyszałem na zywo jego grania ale słyszałem sety jak ściągałem z netu i na vive na club rotation i powiem szczerze nie idzie ssie nie bujac w rytm przez niego granej muzyki...

Pozdro
__________________
Interius jest offline   Reply With Quote
Interius dostał 3 podziękowań za ten post.