4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Quantum (Gródek nad Dunajcem)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-06-2009, 13:50   #30
Bart Carsten
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 12 Aug 2006
Miasto: Rożnów
Postów: 240
Tematów: 30
Podziękowań: 3 217
THX'ów: 81
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Bart Carsten 3
Odp: [1.06.09] Quantum (Gródek nad Dunajcem)

Cytat:
Napisał DeeJay_Matt Zobacz post
pfff... widziałeś Śmigno
o klubie 139 to pewnie tylko z Internetu wiesz
a kolegą Twoim nie jestem i mam nadzieję, że nigdy nie będę także znajomości szukaj sobie nie tutaj ;D
no i muszę Cię rozczarować, mam 17 lat i na otwarciu byłem
więc jesteś coś słabo poinformowany.
I coś Ci sie chłopczyku chyba pomyliło, ja tam vixiarskiego electro-house na dolnym poziomie nie słyszałem
aaa... już wiem! Pewnie Ci się z Alibabą pomyliło bo Ty tam co sobote rządzisz.
no popatrzcie sie jaki kozak;D a podobno quantum to porzadny klub i z dowodem wpuszczaja... hmmm... 17 lat? ajaja;p a to czy bylem w smignie a moze nawet na jakiejs grubszej imprezie to nie wiesz wiec nie *******;p


i uwierz mi ze jestem otwary, bo grodek jest o rzut kamieniem i nawet z buta bym przyszedl ale widze ze jak narazie lipa. jak bd rzeczywiscie fajnie to napewno zawitam. poki co Alibaba chociaz tez lipna jest lepsza;D;p a akropol schodzi na psy systematycznie dlatego szukam nowego miejsca.

electro-house lecialo np rocco w remixie darela i mi nie wmowisz ze nie bo slyszalem na wlasne uszy i co? nie podobnie jak w energy?


ps kolega twoim nie jestem i nie chce byc, mam znajomych na poziomie juz, a nie;p

pisssssssssssss

Last edited by Bart Carsten; 23-06-2009 at 13:54.
Bart Carsten jest offline   Reply With Quote