4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [4.06.09] Konkurs #2 - Wlepki 4clubbers.pl - (Prezentacja Zdjęć)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-06-2009, 12:27   #1
Bartek
Redakcja
  
 
Bartek's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Szczecin
Postów: 2 930
Tematów: 1137
Moja Galeria: 1522
Podziękowań: 660
THX'ów: 11 264
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 8
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 36 (+)
Bartek 36

Nagrody Użytkownika

[4.06.09] Konkurs #2 - Wlepki 4clubbers.pl - (Prezentacja Zdjęć)

Naklejki zostały wysłane listem Ekonomicznym w poniedziałek dn. 01.06.09 zakładam że dzisiaj lub jutro powinny dojść.

25 osób otrzymało wlepki firmą przesyłkową "INPOST" która wymaga większego obciążenia koperty (powyżej 50 g.) dlatego musiałem dołożyć kilka ulotek z apteki przepraszam wszystkich za taki mały spam i proszę nie zwracać na to uwagi
Osoby które zamówiły większą ilość wlepek tj. 200 oraz 500 szt. muszą poczekać jeszcze trochę (zabrakło mi papieru i tuszu przy drukowaniu) postaram się wysłać resztę wlepek wszystkim już jutro !

Otrzymałem naklejki. Co dalej z nimi zrobić ??

Jeżeli otrzymałeś list możesz w pełni uczestniczyć w konkursie !
Na rozklejanie wlepek po waszych miastach macie 2 tygodnie od daty dostarczenia przesyłek.

Zdjęcia z telefonów lub aparatów powinny być w miarę czytelne i mieć wymiary nie mniejsze niż 648x480 pikseli

Wszystkie zrobione zdjęcia należy wgrać do naszej forumowej galerii w której powstał specjalny do tego przeznaczony dział o nazwie "Naklejki 4clubbers [Konkurs]"

Do każdego upload'u zdjęcia warto dodać opis np. gdzie została naklejona wlepka.


Z pośród wszystkich nadesłanych zdjęć do galerii Administracja wybierze 20 najciekawszych i utworzymy temat z głosowaniem !

mam prośbę do tych co brali udział w konkursie jeżeli ktoś otrzymał naklejki proszę o danie cynka w postaci THANKS'a będę wiedział czy ani jedna paczka nie zgubiła się po drodze
Inne osoby niech nie przyciskają thank'a


Pozdrawiam serdecznie i życze miłej zabawy w promowaniu 4clubbers

__________________

Last edited by Bartek; 04-06-2009 at 13:05.
Bartek jest offline  
Bartek dostał 67 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents