4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Clubbers Hit Mix vol.4 (2009)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-05-2009, 19:19   #43
Bricksky
..:: Elite VIP ::..
  
 
Bricksky's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Jun 2008
Miasto: Kraków
Wiek: 33
Postów: 8 593
Tematów: 773
Podziękowań: 31 648
THX'ów: 25 994
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Imię: Patryk
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 4
Plusów: 145 (+)
Bricksky 145Bricksky 145
Odwiedź profil Bricksky na Last.fm
Odp: Clubbers Hit Mix vol.4 (2009)

Czas i na moje wypociny... Zacznijmy od początku, pierwsze co zobaczyłem to okładka of course - kolorystyka idealna, pani spoko, jednak przyczepię się do czcionki po prawej stronie oraz do cyferki, która powinna być zdecydowanie wyraźniejsza. Tył wygląda idealnie, wszystko perfekcyjnie rozmieszczone, jedyny mankament L.a.d.y g.a.g.a oraz spacja w jednym miejscu xD (tu juz się czepiam) Kolejnie rzut oka na tracklistę - dla mnie jedna z gorszych, nawet nie w tym roku... Nuty chaotycznie dobrane, zaczęcie Hands upem złe posunięcie... Na + promocja H&S oraz formacji Rec&Rec, kawałków House'owych nie komentuje, bo wybrane fatalnie... Mix - genealnie bez zarzutów, Zigi zna się na rzeczy, zbynio nie ma sie do czego przyczepić;] Vocal - debiutant spisał sie naprawdę dobrze, dobra dykcja (trochę błędów anglojęzycznych;]), pozatym mam nadzieję, że się rozkręci... Ostatnia rzecz - Paxi Fixi - tego nie powinno tutaj być! Ogółem:

Okładka: 9+/10
Tracklista: 3/10
Mix: 10/10
Vocal: 8+/10
Paxi Fixi: 0/10
Ogólnie: -6/10

Podziękowania dla całego CHMT za kolejną odsłonę i za trud włożony w jej powstanie!

P.S. Traclista by się przydała, taka osobna, pod okładką

Last edited by Bricksky; 02-05-2009 at 19:34.
Bricksky jest offline   Reply With Quote