4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Clubbers Hit Mix Vol.11 (2008)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-12-2008, 01:37   #184
Frozen
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 205
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: Clubbers Hit Mix Vol.11 (2008)

jadym.


Cytat:
O boże chyba niezły strażak z Ciebie, tyle sie nagasiłeś że hoho. Faktycznie masz tych gatunków, i nie pitol mi, że ja mam wąski gust, bo słucham prawdopodobnie tych samych oprócz minimal i takich tam, i żadko rocka, nie znasz nie wypowiadaj sie. Dlatego tak napisalem bo przechodząc z hands up powiedziałeś coś co jeździ ten gatunek i z wielkim uśmiechem przeszedłeś dalej do gatunku który po odsłuchaniu twojego wokalu i co mówiłeś wskazuje ze ulubiony " sam gram to w klubie " itp itd.


ok. skoro słuchasz prawie tych wszystkich gatunków co ja...to czemu Ci sie ten składak nie podoba? wes mi to wytłumacz
Ja sie nie znam? Stary ! ok. masz racje. Nie znam sie na muzyce klubowej,ty znasz sie najlepiej z calego Clubbers ; x
Ale ty jesteś jednak tępy o_O ; OO
Ok wyjasniam bo Tobie trzeba jak 3 letniemu dziecku.
Po 1 "sam gram to w klubie" stary po *uj mydlisz oczy tym co to czytaja? SCIEMNIASZ. I nie zycze sobie do kur*y bys pisał jakies kłamstwa na mój temat. NIGDZIE TAK NIE POWIEDZIAŁEM. Jak masz dowód to wrzuc na forum. Zaczac od tego trzeba ze w klubie/ach nie gram. WIec skad ci to do glowy przyszlo to nie wiem.
Wogole skad wiesz czy miałem usmiech na twarzy?
Po drugie. Moze akurat w tym mixie zostały zawarte utwory Hands Up,które specjialnie mi sie nie podobaja a i zostały zawarte utwory z gatunku Fidget czy Minimal które a i akurat mi sie podobaja.
Rozumiesz? Czy nie? Nie jestem tak swietny jak ty i nie podoba mi sie KAZDY utwor ; )




Cytat:
I czemu gadasz że słuchasz wszyskiego a jeździsz tych co słuchają muzyki komercyjnej? Nie mozecie zapomnieć o "prawdziwych sluchaczach", jacy słuchacze są nieprawdziwi ? Jeśli chcenie nie zapomnieć to zmieńcie nazwe bo ale składanka forumowa kojaży się z hitami ( fakt komercha ale jednak odzew w komentach jest duży i nutka ma swoje 5 minut w wiekszości klubów w Polsce ) albo raz jest taka, raz ma wszystkie pp jakie udostepnili na nią producenci, kolejnym razem ma klimat w bitach 130 i w czasie kiedy muzyka jest grana wszędzie z łachy może bedzie składanka sylwestrowa w rytmach sylwestrowych. Może trzeba wrócić do tego jak było w top year czyli podział na gatunki bo takie mieszanie jak teraz wielkiego sensu nie ma i do tego komentarze 'zaczynamy grać na klubowo' czy coś w ten deseń.
W którym momencie pojechałem po słuchaczach Hands Up`u?
Prosze Cie nie gaś sie. Jesli taki cwany jestes daj dowód na fourm.
"prawdziwych sluchaczach muzyki klubowej" jak juz cos ; )
A słuchacze nieprawdziwi muzyki klubowej to np. Ci od Hands Up`u i Rob Mayth`ów ; x

Bedzie Top Year Mix,nie sraj sie ; *


Cytat:
Wiesz co jakos lepiej zrozumialem twoja wypowiedź, jest bardziej treściwa i mniej cwaniakowata, frozen masz sie od kogo uczyć ;]
Dlaczego cwaniak? Bo ci pojechałem?
P.S. nie bede sie od niego uczył,prawda Zigi? ; **
Czego mam sie uczyc? Jak bede potrzebowal czegos to zgłosze sie do Ciebie. Encyklopedia i Wszechswiat całej wiedzy o muzyce ; DD

Cytat:
Nie rozumiem jednak czemu wszyscy co słuchają tych brzmień chwalą się i szczycą tym ze ich muzyka jest klubowa a nie dyskotekowa, dykoteki kojażone z remizami to raczej disko polo a klub jest czymś innym z definicji wiec nie srajcie tak z tą klubową muzyką kurna .. W klubach musi być grana muza którą słucha mniej osób? Moim zdaniem to miejsce stworzone po to, żeby ludzie się mogli wybawić i wytańczyć a czy to jingle,minimal czy komercyjny bit klimazza to już mniejsza każdy ma wybór do jakiego klubu pójdzie. Połowa komentarzy się jarała jakiej to zaje...cie klubowej muzyki oni słuchają
Niestety kolejny raz udowadniasz mi ze nie warto z Toba dyskutowac bo twa wiedza i obycie na temat kultury klubowej jest zerowa i znikoma.
Panie. Weś sie w garść i poczytaj troche,poogladaj,dowiedz sie.
itd.
Moze i mam 16 lat ale siedze juz w muzyce klubowej od 1999 roku. I nikt mi nie moze zarzucac "ZE SIE NIE ZNAM".
Bo nie pitole głupot jak ty ze "dyskoteka i klub to to samo" ; xx
Smiech.

Słuchaj.
Google.pl istnieja.
Wejdz.
Poczytaj.
Wróc i pogadamy ; )
Bo jak ty nie widzisz roznicy miedzy klubem a dyskoteka to...
pożal sie Boze ; (

Pozdrawiam i radze juz bez odbioru,bo myslałem ze jestes na wyzszym poziomie o tematyce klubowej.
__________________
Frozen jest offline   Reply With Quote