4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Clubbers Hit Mix Vol.11 (2008)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-12-2008, 17:45   #181
piotrek7839
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Oct 2006
Miasto: Warszawa
Postów: 472
Tematów: 9
Podziękowań: 304
THX'ów: 107
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 14 (+)
piotrek7839 14
Odp: Clubbers Hit Mix Vol.11 (2008)

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
ja napisze ; x
zeby Cie przytkac teraz : D
Moim ulubionym gatunkiem jest kazdy. Bo lubie wszystko w muzyce klubowej. I nie ograniczam sie jak Ty. Schranz,Techno,Tech House,Trance,House,Figdet House,Hands Up,Electro,Electro House,Latino/Funky/Disco House,Tech Trance,Uplifting,Progressive House,Minimal,Micro-Minimal,Hardstyle,Hardcore,Ambient,Acid Jazz,Rap,Pop,RnB,Rock ....slucham wszystkiego. Wiec nie pitol mi ze sa ta moje ulubione utwory.
O boże chyba niezły strażak z Ciebie, tyle sie nagasiłeś że hoho. Faktycznie masz tych gatunków, i nie pitol mi, że ja mam wąski gust, bo słucham prawdopodobnie tych samych oprócz minimal i takich tam, i żadko rocka, nie znasz nie wypowiadaj sie. Dlatego tak napisalem bo przechodząc z hands up powiedziałeś coś co jeździ ten gatunek i z wielkim uśmiechem przeszedłeś dalej do gatunku który po odsłuchaniu twojego wokalu i co mówiłeś wskazuje ze ulubiony " sam gram to w klubie " itp itd.

Wiem ze nie ty mixowaleś nie chciało mi sie wracać na pierwszą strone i patrzeć kto mixowal sory... Ale dzieki za wytłumaczenie bo pewnie są na www. ... oj przepraszam ww w.clubbers.pl a jednak nie na 4.clubbers.pl tacy, którzy nie wiedzą ;] Wyraziłem swoje zdanie, że nie wiecie do czego dążycie z tymi składankami. Z private fakt dałem ciała bylo i zapomniałem, ale to dlatego ze juz nic mnie nie ciekawi w tych składankach nie mają życia. I jeśli zrobilibyście składankę hardstyle czy trance w 90% nie bylo by o fuu bo ja lubie te i inne gatunki również ale nie o to chodzi.

A w ciągu miesiąca wychodzą same klaasy, które okazują się hitami na forum? Nie.

I czemu gadasz że słuchasz wszyskiego a jeździsz tych co słuchają muzyki komercyjnej? Nie mozecie zapomnieć o "prawdziwych sluchaczach", jacy słuchacze są nieprawdziwi ? Jeśli chcenie nie zapomnieć to zmieńcie nazwe bo ale składanka forumowa kojaży się z hitami ( fakt komercha ale jednak odzew w komentach jest duży i nutka ma swoje 5 minut w wiekszości klubów w Polsce ) albo raz jest taka, raz ma wszystkie pp jakie udostepnili na nią producenci, kolejnym razem ma klimat w bitach 130 i w czasie kiedy muzyka jest grana wszędzie z łachy może bedzie składanka sylwestrowa w rytmach sylwestrowych. Może trzeba wrócić do tego jak było w top year czyli podział na gatunki bo takie mieszanie jak teraz wielkiego sensu nie ma i do tego komentarze 'zaczynamy grać na klubowo' czy coś w ten deseń.

Ps. zobacz sobie starsze składanki jak wyglądały i schowaj na tą chwile swój gust obejmujący wszystko co nazywane jest muzyka Klasyki nie dopisaleś Przypomnij sobie dawne dobre czasy
__________________
piotrek7839 jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents