4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - --> Czarna lista producentów
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-11-2008, 01:29   #20
Max Farenthide
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7813
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: [6.11.08] Czarna lista producentów/dj'ów itd...

Byku...powiem ci moje zdanie...stanowisko jego ...hmm Zarobił bardzo duzo kasy na numerze którego nawet nie slyszał przed premierą ...to są przykre sprawy ktore naprawde są nie miłe dla mnie jako człowieka który kiedys tam miał te 17 lat i zaufał komus ...i myslał...cholera to moj przyjaciel..i potem okazało sie ..ze gówno nie przyjaciel ..Jak bys sie czuł? troszke nie teges ...nie zalezy mi na oczernianiu tylko na uswiadomieniu ze nie wszystko jest fer w tym biznesie ..nie boje sie tego powiedziec i tyle..Nikt nie ukradł mi cukierka ...tylko ktos mnie po prostu oszukał ..Dałem ten temat bo mysle ze jest duzo kolesi na tym forum którzy po prostu zaczynaja cos z muzyką i nie chce zeby patrzyli na nikogo przez pryzmat nazwy czy tam hmm osiągniec..ja kiedys bardzo popatrzyłem na to ze ..o kurde to jest CASTEAM ..a teraz sie z tego barzdzo smieje i bardzo tego załuje ..Wiec po prostu nie warto jest sie czasem starac..bo i tak cie wydymają
Zawsze uczono mnie ze w sprawach biznesowych nie ma zartów ale tez mówiono mi ...jesli ciebie wydymają to ty wydymaj ich ..błedne koło ...po co robic cos czego ktos po prostu nigdy by tobie nie zrobił ...ja starałem sie tak myslec w tamtym momencie i co ??...przejechałem sie do tego stopnia ze jedynym człowiekiem z kim moge robic jaką kolwiek muzyke jest Hubert ..i mam nadzieje ze tak zostanie

Przepraszam za niedopowiedzenie bo faktycznie masz racje nie było to ok od mojej strony ale tez prosze zebys nie uzywał słowa ,, rozkapryszone dziecko '' skoro chce po prostu dac do zrozumienia młodym producentom ze ktos moze ich po prostu zrobic w bambuko kiedy oni bedą mysleli ze jest super itd ...podejscie ,, taka ta nasza polska '' jest dobre?...nie ..podejscie ..bądz ostrozny w tym co robisz a nie stanie ci sie krzywda jest dobre..!
Ale niestety tez zadko jest tak ze jest cos za darmo ..trzeba sie mocno na***** zeby cos osiągnoc...troche mnie poniosło w tej wypowiedzi ale mysle ze mnie choc troche zrozumiesz..i moze zasiac juz topór wojenny ? pozdrawiam cie i mam nadzieje ze teraz juz wszystko dobrze zrozumiesz i odbierzesz


Warn: (0%)
 
Reply With Quote
dostał 80 podziękowań za ten post.