4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Clubbers Hit Mix vol.10 (2008)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-11-2008, 19:46   #2
Empik
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 05 Nov 2006
Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Wiek: 31
Postów: 423
Tematów: 48
Podziękowań: 115
THX'ów: 307
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Empik 53
Exclamation Odp: Clubbers Hit Mix vol.10 (2008)

Jako, że to jest pierwszy post w tymże temacie, chciałem powiedzieć, że moim zdaniem jest to NAJLEPSZY Clubbers Hit Mix, jaki kiedykolwiek powstał. Idealny na każdą imprezę oraz do swobodnego słuchania. Tracklista jest wprost genialna, patrząc na nią od razu widać, że jest to coś wielkiego. Same wielkie nazwiska i wielkie produkcje, po prostu MUSICIE TO MIEĆ!

Ocena szczegółowa by eBay:
Pierwsza piosenka miaaaażdżyyyy! Cudoooo, jaaaa nie mogeeeę!
Oczywiście vocal Froziego jak zawsze genialny (ciastko-karmel-czekolaaada xD).
Ogólnie rzecz biorąc nutki od 1 do 10 włącznie to bardzo ciekawe brzmienia, które pozwalają poszerzyć muzyczne zainteresowania. Jeżeli nie lubiliście takich klimatów, może zmienicie zdanie! Costa, super, że tak postąpiłeś, WIELKI SZACUN!
Deadmau5 również
zrobił ciekawą nutę, ostatnio jego brzmienia bardzo mi się podobają.
R.I.O. <- ten vocal powoduje, że lataaam dobrze, że Original, najlepsza wersja
Missy May <- 2-4 Grooves, czy muszę pisać więcej? super nutka, polecam każdemu!
Private <- dopiero teraz (22:02) wsłuchałem się dokładnie w ten kawałek. wokal jest na prawdę super, nie wiem, ja mogłem go przeoczyć :o. S&H zrobili kaaawał nuty, na prawdę, cudowny e/h.
Freeloader <- co tu dużo mówić, Dave Darell mnie po raz kolejny zachwycił. najpierw Piraci z Karaibów, teraz Freeloader, a Silver Surfer już tuż tuż.
Libido - GyeMsy puszczał na swojej którejś audycji nutki w takich klimatach, a ja na forum zobaczyłem tę nutę. jej tytuł od razu mnie zaintrygował, więc pobrałem ją. oczywiście nie zawiodłem się, bo nuta jest świetnaaa.
Youth Of The Nation <- następna kosa w chyba najlepszym remixie. kto nie słyszał, niech żałuje.
Refresh <- w tę nutę wsłuchałem się dopiero teraz (22:18) i muszę powiedzieć, że klimaty przy tym są nieziemskie! :D wokal cudny, cukierkowy, leciutki, nutka bardzo żywa, hands upowa, normalnie chce się żyć!
Hardbase DJ Team <- w ten kawałek też dopiero teraz udało mi się wsłuchać (22:20) i muszę powiedzieć, że Veex i Kilazz zrobili super remolek! myślałem, że nuta będzie za lekka, zbyt mało różnorodna, jak dla mnie. myliłem się! jest bosko! :D
Alive <- j. w. (22:24) dopiero teraz słucham tej nuty w całości. piękny hands upek. Alive w najlepszym remixie, jak kiedykolwiek słyszałem! muaaa!
Pinball - Come Into My Dreams <- pamiętam, jak zachwycałem się tym vocalem (oczywiście Foggy), teraz w remixie Pulse'a! cudo!
Discotronic <- kolejny miażdżący vocal! kocham takie nutki, znalazłem premierę, jest w siódmym niebieee!
7 Days <- kolejna świetna nutka Megastylez, w remixie Cansisa jeszcze lepsza, niż w oryginale.
Break Away <- tutaj Cansis z Megastylez zamienili się rolami również świetnie wyszła im ta nuta, także musicie (!) się z nią zapoznać.
Numb <- osobiście bardziej mi się podoba w oryginalnej Hands Upowej wersji. nuta sama w sobie jest genialna, ale ten remix mi nie podszedł. oczywiście rozumiem, że to taki wstęp do hardstyle'owej końcówki, ale opinia o tym remixie jest czysto subiektywna.
33 - 35 <- Haaardstyle. Ja nie gustuję w takiej muzyce, także nie wypowiadam się.

Last edited by Empik; 01-11-2008 at 21:39.
Empik jest offline   Reply With Quote