4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Clubbers Hit Mix vol.2 (2008)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-03-2008, 12:10   #139
_Simon
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: Clubbers Hit Mix vol.2 (2008)

Cytat:
Napisał Dj Tech-Shadow Zobacz post
Mam mieszane uczucia po przesłuchaniu tego miksa. Sciagnalem go z powodu tego iż jest to miks K-Tronic'a, i zawiodłem się na paru sprawach, przechodze do rzeczy:
Wokal: Głos człowiek ma bardzo dobry jednak brak mu wprawy i wychodzi brak znajomości j.polskiego w kliku przypadkach.
Tracklista: Moim zdaniem jest parę kawałków które w ogóle nie powinny trafić do tej składanki - kwestia gustu (np. Linkin Park)
Mix: Zastrzeżeń nie mam ale tempo jak dla mnie za małe - min. 140 BPM by się przydało - to również kwestia gustu, a i użycie Master Tempa w niektórych przypadkach bardzo widać co psuje wrażenia.
Jakość: W dzisiejszych czasach minimum to 192 kbps a nie 128 - zauważyłem nawet parę plików w jakości 192 - czyżby brak konsekwencji?
Ocena:
Wokal: 6/10
Mix: 9+/10
Tracklista: 7/10
Ogólne wrażenia po przesłuchaniu: 8-/10
Ps. Proponuję na następny raz dać wolna rękę K-Tronic'owi przy wyborze kawałków (złota godzina klubowicza i potężne zbiory unikatów robią swoje) - zdecydowanie byłoby lepiej i także tyczy się to kwesti wokalnej
Wszytsko pięknie ładnie nic nie powiem każdy może mieć swoje opinie i się ładne wypowiedzieć jak Ty to zrobiłeś Ale odnośnie tej wolnej ręki w doborze nut to nie ma takiej opcji składanki tworzymy wszyscy członkowie Hit Mix Team i nuty każdy proponuje bo tak było by to bez sensu jakby każdy sobie grał co chciał na swój styl to po co cały dział Clubbers Record skoro każdy mixuje co mu pasuje A Grzesiek (K-Tronic) nie wiem kiedy zagra na pewno nie szybko na razie na dość długi czas jest już lista ustalona ::
_Simon jest offline   Reply With Quote