4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Historia Clubbers
Wątek: Inne Historia Clubbers
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-03-2008, 19:56   #12
Cj_Stolec
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Cj_Stolec's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Jan 2007
Miasto: POd Mostem
Wiek: 37
Postów: 224
Tematów: 11
Podziękowań: 114
THX'ów: 108
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
Cj_Stolec 6
Odp: [11.03.08] Historia Clubbers

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
Tak mnie coś natchneło by zrobic takowy temat ; P
No własnie,jakie byly poczatku Clubbers? Bartek[nasz Admin] kiedys powiedzial mi ze forum powstalo tak jak widzimy,czyli w Grudniu 2005. No bo nie ma usera ktory mialby zalozone konto w Listopadzie 2005,poniewaz wtedy forum nie bylo. Alee.... ja jednak pamietam ze forum bylo wczesniej. Istnialo pod nazwa Clubbers-Forum.TK
Trafiłem na forum gdzies chyba w Kwietniu 2005. Rzadzil nim o ile sie nie myle DJ Fan z Krakowa.CO do userow to pamietam tylko paru. Wiem ze zastepca Admina [Rang Mod] byl ze okolic krakowa nie jaki DJ Elninho. Byl tez juz wtedy chyba Frix,*****DJ Adi,AYC,Mate,RaFee i inni. To w koncu jak to bylo? Istnialo sobie forum pod adresem clubbers-forum.tk ,gdzies we wrzesniu przestalo dzialac i powrociło w grudniu 2005 jako juz nowe forum z nowymi adminami? Ogolnie to kto pamieta takie czasy? WIem ze chyba jeszcze Axe byl. Ajc..to byly zlote czasy ; P
Najpierw to Bartek mial strone: www.djbartek.prv.pl (straszne transfery byly), pozniej dopiero clubbers-forum.tk. Byłem jednym z pierwszych co sie zarejestrowali (xywa Shittalker).
Cj_Stolec jest offline   Reply With Quote