4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Clubbers Hit Mix vol.2 (2008)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-03-2008, 09:56   #131
Dj Tech-Shadow
Aj lajk jor stajl.
  
 
Dj Tech-Shadow's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Mar 2008
Miasto: Lublin
Postów: 795
Tematów: 40
Podziękowań: 333
THX'ów: 1 267
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 13 (+)
Dj Tech-Shadow 13
Odwiedź profil Dj Tech-Shadow na Facebook Odwiedź profil Dj Tech-Shadow na Soundcloud.com
Odp: Clubbers Hit Mix vol.2 (2008)

Mam mieszane uczucia po przesłuchaniu tego miksa. Sciagnalem go z powodu tego iż jest to miks K-Tronic'a, i zawiodłem się na paru sprawach, przechodze do rzeczy:
Wokal: Głos człowiek ma bardzo dobry jednak brak mu wprawy i wychodzi brak znajomości j.polskiego w kliku przypadkach.
Tracklista: Moim zdaniem jest parę kawałków które w ogóle nie powinny trafić do tej składanki - kwestia gustu (np. Linkin Park)
Mix: Zastrzeżeń nie mam ale tempo jak dla mnie za małe - min. 140 BPM by się przydało - to również kwestia gustu, a i użycie Master Tempa w niektórych przypadkach bardzo widać co psuje wrażenia.
Jakość: W dzisiejszych czasach minimum to 192 kbps a nie 128 - zauważyłem nawet parę plików w jakości 192 - czyżby brak konsekwencji?
Ocena:
Wokal: 6/10
Mix: 9+/10
Tracklista: 7/10
Ogólne wrażenia po przesłuchaniu: 8-/10
Ps. Proponuję na następny raz dać wolna rękę K-Tronic'owi przy wyborze kawałków (złota godzina klubowicza i potężne zbiory unikatów robią swoje) - zdecydowanie byłoby lepiej i także tyczy się to kwesti wokalnej
Dj Tech-Shadow jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents