4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Clubbers Hit Mix vol.2 (2008)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-03-2008, 23:25   #34
...:::Julii:::...
..:: Bywalec ::..
  
 
...:::Julii:::...'s Avatar
 
Dołączył/a: 02 Sep 2006
Miasto: Lubartów
Wiek: 38
Postów: 62
Tematów: 4
Podziękowań: 68
THX'ów: 21
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
...:::Julii:::... 6
Odp: Clubbers Hit Mix vol.2 (2008)

Jak zwykle po przesłuchaniu Clubbers Hit Mix mam mieszane uczucia. Poza chyba dwoma wyjątkami tych mixów było marnie, tak samo jest i tym razem. Spodziewałem sie coś wiecej po secie promującym takie fajne forum. Przy takiej muzyce na imprezie bym chyba zasną. Nie to żebym nie doceniał pracy którą musiał ważyć w ten mix jego autor, ale można było dużo lepiej to wykonać. W porównaniu do DJ Geru - House Club Selection 2008 to Clubbers Hit Mix vol.2 wypadł blado, a wcale nie uważam ten pierwszy set za szczyt możliwości. W dodatku ta jakość, czy kogoś zbawiło by 192kbps, a o niebo lepiej by sie słuchało.no to tyle mojej krytyki, mam nadzieje ze nikogo nie obraziłem, a jedynie dałem do myślenia, bo jak już sie brać za coś to trzeba to zrobić dobrze, prawda??A co do tego głosu, nie jestem zwolennikiem gadania podczas muzyki, ale muszę przyznać barwa tego głosu mi sie podoba, może w przyszłości ten pan do jakiegoś radia zawędruje. Widzicie nie jestem taki zły, potrafię coś miłego powiedzieć hehe :p pozdrawiam

ps. Liczę na to, że Clubbers Hit Mix vol.3 będzie taką kosą ze kopara mi opadnie. trzymam kciuki za cały Hit Mix Team .
__________________

Last edited by ...:::Julii:::...; 02-03-2008 at 23:29.
...:::Julii:::... jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali ...:::Julii:::... za ten post: