4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/index.php)
-   World News (http://www.4clubbers.com.pl/forumdisplay.php?f=134)
-   -   Pojechali do Niemiec pracować na budowach. Zostali zmuszeni do męskiej prostytucji (http://www.4clubbers.com.pl/showthread.php?t=1322595)

Raffsky 03-03-2018 23:35

Pojechali do Niemiec pracować na budowach. Zostali zmuszeni do męskiej prostytucji
 
Pojechali do Niemiec pracować na budowach. Zostali zmuszeni do męskiej prostytucji

Chcieli zarobić pieniądze. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Kilkudziesięciu nastolatków z Polski zostało sprzedanych do agencji towarzyskiej dla homoseksualistów w Niemczech. - Pierwszy klient miał 60 lat, stary, obleśny - zdradza jedna z ofiar.
Młodzi Poalcy pojechali do Niemiec, by pracować na budowach. Jednak dali się nabrać. Padli ofiarą handlu ludźmi i zostali sprzedani do agencji towarzyskiej dla homoseksualistów w niemieckim Essen. Byli bici, poniżani i zmuszani do prostytucji.
Ich historię przedstawił "Superwizjer" TVN w materiale "Zmuszeni do męskiej prostytucji". Jeden z bohaterów reportażu powiedział, że został sprzedany za 50 euro, 200 zł. - Pierwszy klient miał 60 lat, stary, obleśny - powiedział.
W wideo wypowiedział się też mężczyzna odpowiedzialny za całą sytuację. Zapytany o to, czy werbował młodych Polaków do agencji towarzyskiej, odpowiedział: - Tak, proponowałem im.

Do tej pory organizatorzy tej pułapki nie ponieśli żadnej kary, mimo dowodów.

Dlaczego prokuratora nie była w stanie rozbić gangu sutenerów - pytają w materiale jego autorzy Łukasz Frątczak i Marcin Rybak.

Cały reportaż zostanie wyemitowany w sobotę o godz. 20 w TVN 24 oraz we wtorek o 23:30 w TVN.


https://wiadomosci.wp.pl/pojechali-d...6244045665921a

Gordon_FreeMaN 04-03-2018 17:02

Odp: Pojechali do Niemiec pracować na budowach. Zostali zmuszeni do męskiej prostytuc
 
Znając życie pseudolewackie poprawne politycznie WP wartość merytoryczna tego artykułu mnie nie dziwi...
Osoba odpowiedzialna... organizatorzy pułapki.... Taką rolę może grać każdy, kto był ten wie jak to w DE wygląda, nie są to pojedyncze i odosobnione przypadki....

do jasnej K>U>R>W>Y czemu nigdzie ani słowa o WŁAŚCICIELACH?
Aaaaaaa. Bo właściciel takiego lokalu to przeważnie jakiś bonzo arabskiego klanu, członek wielkiej klanowej rodziny, z wtykami tu i tam..... no cóż, sam wiele widziałem i takie tego typu reportaże są po to by ... były. Nic nie wnoszą. Polska prokuratura ma za krótkie ręce.
A niemiecka policja ma wy*****e bo mają "ważniejsze sprawy"...

astateoftrance7 05-03-2018 07:02

Odp: Pojechali do Niemiec pracować na budowach. Zostali zmuszeni do męskiej prostytuc
 
Wiem, jakie wyroki zapadają w uk w przypadku niewolnictwa, handlu ludzmi, zmuszanie do prostytucji etc. Tutaj prokuratora nie widzi przesłanek aby wszczynać śledztwo z powodu braku dowodów jakby zeznania świadków nie mogło być dowodem lub przyznanie się do winy osoby odpowiedzialnej za ten proceder. Jednak w wymiarze sprawiedliwości nic się nie zmienia, choć Ziobro ma wszystkie instrumenty władzy wykonawczej we własnym władaniu, tylko jego osobista interwencja może nadać bieg tej sprawie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.