4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/index.php)
-   Newsy (http://www.4clubbers.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   [News] Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument (http://www.4clubbers.com.pl/showthread.php?t=1184539)

MKL. 26-11-2015 14:13

Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument
 
1 Załącznik(i)
Kto z nas nie lubi Daft Punk? Enigmatyczny duet traktuje się niemal jak bogów muzyki elektronicznej, co zaowocowało świetnym, biograficznym dokumentem "Daft Punk Unchained", który przybliża widok zza kulis niewiarygodnego sukcesu Francuzów. Gdzieś w świecie Roboty mają wyjątkowo oddanego fana, założyciela popularnego serwisu Daftworld... o którym również powstał dokument.

http://3.bp.blogspot.com/-t5IrBMmw7b...aft%2BPunk.jpg

https://cdn.pbrd.co/images/2qhqGX4M.pngOto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument

Poznajcie Djamela, najbardziej zagorzałego fana francuskiego duetu. Jest on założycielem Daftworld, czyli największej strony internetowej traktującej o wszystkim, co związane z Thomasem Bangalterem i Guyem-Manuelem de Homem-Christo oraz - jak sam przyznaje - niemal obsesyjnym fanem Daft Punk. Strona Djamela powstała w 2005 roku i jest prawdziwą skarbnicą wiedzy: znajdziemy tam wszystko od nowinek, plotek i obserwacji po odnalezione, niewydane produkcje. Niezaspokojona potrzeba bycia numerem jeden przerodziła się w hobby, na którym od lat korzystają setki tysięcy fanów na całym świecie - facebookowe konto Daftworld śledzi niemal 260 tysięcy zapalonych daftpunkowców.

Obsesja Djamela osiąga tak imponujący poziom, że jest on aż niepokojący. Wydał on tysiące na nabycie wszelkiego rodzaju gadżetów, począwszy od figurek po wyjątkowo trudną do kupienia kopię pierwszego singla byłej grupy Daft Punk, Darlin', która wyszła nakładem zaledwie 1500 kopii. W jego kolekcji znajduje się dosłownie wszystko.

To niesamowite oddanie zostało docenione przez młodego filmowca, Nicolasa Capiauxa, który postanowił przedstawić jego historię w swoim dokumencie. Poznamy m.in. najdroższe nabytki Djamela oraz powody powstania strony Daftworld w 2005 roku. Rzecz jasna Djamel miał także okazję poznać Daft Punk osobiście, zarówno razem jak i każdego z nich indywidualnie. Drugi raz, kiedy spotkał duet we francuskim Radio FG, spędził kilka godzin przed studiem rozgłośni tylko po to, by ujrzeć tajemniczych artystów choć przez chwilę. Później Djamel został zaproszony do radiostacji i miał możliwość uczestniczenia w wywiadzie przeprowadzonym z grupą, po czym zabrał ze sobą puszki, z których Thomas i Guy-Manuel sączyli colę - teraz dumnie stoją one w jego prywatnej kolekcji.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś, że jesteś największym fanem Daft Punk, ten facet musi Cię rozczarować. Poniżej cały dokument o Djamelu:Thrill3r 27-11-2015 12:37

Odp: Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument
 
To się nazywa oddanie swoim największym idolom :) Zresztą ja też jestem wielkim fanem Daft Punk ale gdzie mi tam do tego faceta :) Przebił wszystko i wszystkich :)

Andrew Van W 29-11-2015 13:10

Odp: Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument
 
Ten film jest prywatny.

MKL. 29-11-2015 14:29

Odp: Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument
 
Cytat:

Napisał Andrew Van W (Post 6506198)
Ten film jest prywatny.

Dzięki, wideo faktycznie nie można już obejrzeć na YouTubie. Podmieniłem link na Dailymotion. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:42 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.