PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Transmisje meczów piłki nożnej w telewizji


Wojtek Szczęsny
03-09-2014, 12:17
Witajcie

Postanowiłem założyć temat w którym można wrzucać info o transmisjach meczów w telewizji. Często zdarza się, że leci ciekawy meczyk który można obejrzeć na polskim lub zagranicznym kanale satelitarnym - niekodowanym a my nic o tym nie wiemy! Nierzadko na darmowych kanałach FTA (FTA - wiki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Free-to-air)) lecą mecze lig zagranicznych, towarzyskie, Liga Mistrzów i można je oglądać za darmo. Przydają się więc dekodery z opcją wyszukiwania kanałów których parametry są dostępne chociażby tu: hotbird (http://www.satserwis.pl/hotbird.php) , astra (http://www.satserwis.pl/astra.php). Również sprzęty abonentów nc i polsatu(polsat ma wyszukiwarkę) posiadają te wybrane pozycje na swoich listach. Jeżeli temat okaże się zbędny lub nie będzie zainteresowania można spokojnie go usunąć. Póki co myślę, że ciekawa sprawa dla fanów piłki nożnej. Będę się starał wrzucać wszystkie możliwe transmisje ale wasz pomoc też się przyda :) pozdrawiam i proszę w postach wpisywać tylko info o meczach !

Dawid92
03-09-2014, 13:57
7.09
Niemcy - Szkocja RTL (Hotbird)
Portugalia - Albania RTP International (Hotbird)

Wojtek Szczęsny
04-09-2014, 13:28
To teraz mała rozpiska na najbliższe dni

03.09
Czechy - USA (20:15) - Towarzyski
-Polsat Sport

Niemcy - Argentyna (20:45) - Towarzyski
-TVP Sport
-TVP1
-ZDF (astra - FTA (ZDF HD) / kanał 245-nc+ / kanał 237-polsat (?) )


04.09
Szwecja - Estonia (19:45) - Towarzyski
-Polsat Sport Extra

Belgia - Australia (20:45) - Towarzyski
-Polsat Sport News

Włochy - Holandia (20:45) - Towarzyski
-RAI 1 (kanał 238-nc+ / kanał 242-cyfpolsat / hotbird FTA) (niekodowany dostępny za free)

Francja - Hiszpania (21:00) - Towarzyski
-Polsat Sport


05.09
Lechia Gdańsk - Hamburger SV (19:00) - Towarzyski
-TVP Sport

Niemcy U21 vs. Irlandia U21 (18:00)
-Eurosport Niemiecki (astra FTA)
-Eurosport 2


7.09

Gibraltar - Polska (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat
-Polsat sport

Niemcy - Szkocja (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat sport extra
(plus RTL jak podał kolega wyżej)
-Ictimai TV (nc-349

Portugalia - Albania (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat sport news

Wojtek Szczęsny
08-09-2014, 10:48
8.09

Rosja vs. Liechtenstein (18:00) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat Sport

Hiszpania vs. Macedonia (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat Sport News

Austria vs. Szwecja (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat Sport Extra

Niemcy vs. Anglia (18:00) Towarzyski (Reprezentacje do lat 19)
-Eurosport 2
-Eurosport Niemiecki (sat Astra FTA)

Szwajcaria vs. Anglia (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat Sport
-(Sat Astra FTA - Ulster TV, STV - Scottish TV, ITV 1)


9.09

Islandia vs. Turcja (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat Sport News

Czechy vs. Holandia (20:45) Euro 2016 - Eliminacje
-Polsat Sport
-ITV 4(Astra)

Norwegia vs. Włochy (20:45)
-RAI 1 (kanał 238-nc+ / kanał 242-cyfpolsat / TNK / hotbird FTA)
-Polsat Sport Extra

Dawid92
09-09-2014, 11:23
9.09
UEFA U-21 Kwalifikacje Włochy - Cypr RAI 3(kanał 240 nc+ Hotbird)
UEFA 2016 Kwalifikacje Azerbejdżan - Bułgaria Ictimai TV (kanał 349 nc+ Hotbird)

Wojtek Szczęsny
12-09-2014, 10:58
12.09

Zawisza Bydgoszcz vs. Wisła Kraków (18:00) Liga
-nsport
-c+ family

Pogoń Szczecin vs. Ruch Chorzów (20:30) Liga
-c+ sport

Lyon vs. Monaco (20:30) Liga
-nsport

Bayer Leverkusen vs. Werder Bremen (20:30) Liga
-eurosport2


13.09

Arsenal Londyn – Manchester City (13:40) Liga
-c+ sport

Flota Świnoujście – Arka Gdynia (14:40) Liga
-orange sport

Cracovia – Górnik Łęczna (15:10) Liga
-nsport

Bayern Monachium – VfB Stuttgart (15:20) Liga
-discovery tubro
-eurosport2

FC Barcelona – Athletic Bilbao (15:55) Liga
-c+ family

Chelsea Londyn – Swansea City (15:55) Liga
-c+ sport

Metalist Charków – Dnipro Dniepropietrowsk (16:00) Liga
-polsat sport news

Zenit Sankt Petersburg – Dynamo Moskwa (16:25) Liga
-polsat sport

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (17:55) Liga
-c+ sport

Empoli FC – AS Roma (17:55) Liga
-orange sport

Ajax Amsterdam – Heracles Almelo (18:25) Liga
-polsat sport extra

Borussia Mönchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (18:25) Liga
-eurosport 2

Real Madryt – Atletico Madryt (19:55) Liga
-c+ family2

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (20:00) Liga
-c+sport

Juventus - Udinese (20:45) Liga
-nsport

PEC Zwolle – PSV Eindhoven (20:45) Liga
-poslat sport extra

Wojtek Szczęsny
16-09-2014, 10:37
16.09

Liverpool vs. Ludogorets (20:45)
-nsport

Real Madryt vs. Basel (20:45)
-c+ family

Olympiacos vs. Atlético Madryt (20:45)
-c+ family2

Borussia Dortmund vs. Arsenal (20:45)
-c+ sport
-AzTV Azerbijan hotbird

Wojtek Szczęsny
23-09-2014, 19:58
24.09

Miedź Legnica vs. Legia Warszawa Puchar Polski (17:45)
-polsat sport

Borussia Dortmund vs. Stuttgart (20:00) liga
-eurosport2

Parma vs. Roma (20:45) liga
-c+ family2

Caen vs. Paris St Germain (21:00) liga
-nsport

Málaga vs. Barcelona (22:00) liga
-c+sport

Sevilla vs. Real Sociedad (22:00) liga
-c+sport

Wojtek Szczęsny
11-10-2014, 14:30
dziś (10-11)

Irlandia vs. Gibraltar (18:00)
Polsat Sport Extra

Szkocja vs. Gruzja (18:00)
Polsat Sport News

Albania vs. Dania (20:45)
Polsat Sport News

Francja vs. Portugalia (20:45)
Polsat Sport Extra

Polska vs. Niemcy (20:45)
Polsat
Bloomberg HT
ITV 4
RTL Österreich
RTL Deutsch
RTL Schweiz
Polsat Sport


@Król Forum
Mateusz Borek

Król Forum
11-10-2014, 19:17
Kto komentuje mecz Polska - Niemcy?

jou

Wojtek Szczęsny
13-10-2014, 17:23
Malta vs. Włochy (20:45)
Polsat Sport News - nc+, cyfrowy polsat, dvbt

Islandia vs. Holandia (20:45)
Polsat Sport

Wojtek Szczęsny
15-11-2014, 13:27
Sotoba 11-15

Luksemburg vs. Ukraina (18:00)
- Polsat Sport News (DVB-T, nc+/tnkhd, polsat) - kanał darmowy niekodowany

Anglia vs. Słowenia (18:00)
- Abu Dhabi Sports nc+/tnkhd - 287 / polsat - 214 / FTA - kanał darmowy niekodowany
- Ulster TV (ASTRA) FTA - kanał darmowy niekodowany
- STV - Scottish TV (ASTRA) FTA - kanał darmowy niekodowany
- Polsat Sport

Szwajcaria vs. Litwa (20:45)
- Polsat Sport News (DVB-T, nc+/tnkhd, polsat) - kanał darmowy niekodowany


Niedziela 11-16

Termalica Bruk-Bet Nieciecza vs. KGHM Zagłębie Lubin (12:30)
- Orange Sport (polsat, nc/tnk)

ARKA Gdynia vs. GKS Katowice (16:45)
- Orange Sport (polsat, nc/tnk)

Azerbejdżan vs. Norwegia (18:00)
- Polsat Sport News (DVB-T, nc+/tnkhd, polsat) kanał darmowy niekodowany

Włochy vs. Chorwacja (20:45)
- Abu Dhabi Sports nc+/tnkhd - 287 / polsat - 214 / FTA kanał darmowy niekodowany
- Rai 1 nc+/tnkhd - 238 / polsat (możliwość kodowania)
- ITV 4 (ASTRA) kanał darmowy niekodowany
- Polsat Sport

Turcja vs. Kazachstan (20:45)
- Polsat Sport News (DVB-T, nc+/tnkhd, polsat)