4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/index.php)
-   Kultura (http://www.4clubbers.com.pl/forumdisplay.php?f=79)
-   -   [Gry] Kangurek KAO - powrót serii po 15 latach. (http://www.4clubbers.com.pl/showthread.php?t=1431484)

Vinylside 09-06-2020 15:46

Kangurek KAO - powrót serii po 15 latach.
 
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i...543290497n.png

Osoby, które są już po dwudziestym roku życia, z pewnością pamiętają z czasów dzieciństwa Kangurka Kao.

Wspomniany tytuł to seria gier, które na początku lat 2000 gościły na pecetach (i rzadziej: na konsolach) wielu dzieci i nastolatków. Polska odpowiedź na słynną serię Crash Bandicoot okazała się bardzo grywalna i wciągająca, dlatego do dnia dzisiejszego wspominana jest przez starsze pokolenia. Pierwsza część zadebiutowała w 2000 roku. Gra nie osiągnęła zawrotnej średniej, ale zebrała wielu fanów, którzy po trzech latach chętnie zapoznali się z kontynuacją. Ostatnie części Kangurek Kao: Tajemnica Wulkanu i Kao Challengers trafiły na rynek w 2005 roku i od tego czasu o kontynuacji już nikt nie wspominał. Trzeba jednak przyznać, że od pierwszych odsłon historii Kangurka Kao, gracze pokochali dynamiczną przygodę. Część sympatyków serii nie mogła doczekać się kolejnej części, dlatego też w 2019 roku zainicjowana została akcja #BringKaoBack, na którą deweloperzy nie mogli pozostać obojętni.

Marzenia o powrocie kultowego tytułu stały się faktem dziś w godzinach popołudniowych. To wszystko za sprawą oficjalnej zapowiedzi ze stajni Tate Multimedia - po prawie 15 latach, Kangurek Kao powraca !

"Spekulacja były nieskończone, ale już teraz z dumą możemy potwierdzić: TAK, pracujemy nad nową grą z serii Kangurek Kao. Bądź na bieżąco a wkrótce odkryjemy więcej. Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera: https://kaokangaroo.com

To nie koniec dobrych wiadomości. Jeżeli jeszcze nie grałeś w Kangurek Kao: Runda 2, możesz nadrobić zaległości, pobierając grę w 100% za darmo. Produkcja jest dostępna do 14 Czerwca na platformie Steam. Zapraszamy: bit.ly/KaoTheKangarooRound2"


Twórcy zapowiadają zupełnie nową przygodę i świeże platformowe wyzwania. W grze nie zabraknie nieznanych wcześniej przeciwników, wciągającej opowieści, a to wszystko w malowniczej i pełnej detali szacie graficznej. Na szczegóły pozostaje nam jeszcze zaczekać - deweloperzy z Tate Multimedia obiecują jednak być w stałym kontakcie z graczami za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:47 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.