4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prefix [video] w dziale LiveShows
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2019, 19:56   #17
Vinylside
Macie tą colke jeszcze ?

Vinylside's Avatar

Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Tematów: 982
Podziękowań: 2 524
THX'ów: 9 197
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 124
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 78
Oznaczeń w tematach: 57
Plusów: 420 (+)
Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Prefix [video] w dziale LiveShows

Cytat:
Napisał Spotify Zobacz post
Dobra to tak ostatni mój post w tym dziale bo już moje zdanie i argumenty przedstawiłem i teraz niech się inni wypowiedzą.
Odpowiem ci na twoje pytania pytaniem - dlaczego nie dałeś pomysłu zmian, który opisałeś w mod roomie do dyskusji publicznej do działu Wasze Pytania w celu publicznej debaty i wymiany zdań i wdrożenie poprawek, nowych pomysłów i dopasowania go pod opinię samych zainteresowanych - userów słuchających sety i userów tworzących je i wrzucających?
Odpowiedź na to pytanie przedstawiłem Ci wyżej - bo każdy temat z pomysłami założony w ostatnim czasie kończył się koszem i burdelem bo dochodziło do dymów i wiecznych nieporozumień przez co temat został zlewany (to też m.in. dzięki Tobie). Uznałem, że skoro moderatorzy mają jakiś wpływ na forum to można im zaufać a sami dokleją wszystko w jedną spójną całość. Uciex odezwał się po fakcie, cała reszta stwierdziła, że pomysł jest dobry. Finalna wersja tego co napisałem i tak została mocno okrojona, więc na jakiej podstawie twierdzisz, że wszystko zostało zrobione z tego co napisałem ?

Cytat:
Napisał Spotify Zobacz post
Wypowiedzieli się :

Avekson, Śniegu, piotr1986, Trush, Uciex, djmietas,
A mojej osobie się dostaje. Był ktoś kto uznał pomysł za dobry. Ktoś dopracował szczegóły względem mojego opisu.

Last edited by Vinylside; 24-09-2019 at 20:02.
Vinylside jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Vinylside za ten post: